Iltasanomat Saatanan asialla:
http://www.iltasanomat.fi/terveys/art-2000001144203.html
"Lihas puuttuu nykyään 10–15 prosentilla ihmisistä, ja tällä voidaan vahvistaa evoluutioteorian paikkansapitävyyttä. Lihaksen puuttuminen ei kuitenkaan tee kyseisistä ihmisistä muita heikompia."
Evoropakantaa tiedelehdessä
1
<50
Vastaukset
- fanvaarittaja
Ja höh, tuo ei ensinnäkään ole lihas joka on näkyvissä vaan jänne joka tietenkin on jokaisella mutta joillakin luonnollisesti vahvempi kuin toisilla. Ei siinä evoluutiota tarvita jotta isoisäni juutalaisnokka oli varsin paljon minun nokkaani pienempi.
Mutta tuon ohjelman tärkein opetus oli tämä: Näin noita evomassoja kusetetaan.
Jos enemmistö evolutionisteista suhtautuisi terveen kriittisesti siihen mitä heille syötetään sen sijaan että he nielisivät kaiken epäröimättä, niin evoluutioteoria ei olisi porskuttanut rinta rottingilla roska-dna-eoluutiojäämä-tarujensa kanssa niin reteesti ja niin kauan että jokainen evokki ehti puolustamaan sitä ja siksi menivät taas kerran nolaamaan itsensä ja koko evokkikansan. Heehehh, anteeksi että nauran mutta näinhän se oli.
Siis vitsi että eikä evokeilla tosiaankaan ole parempia evoluution todisteita kun pelkkä uskomus siitä että ihmisten erilaisuus on muka evoluutiota, heheh. Mitähän evoluutiota nuo juipit näkisivätkään vertaillessaan eskimoa ja watussia. Heheh, sillä noiden eroavuudet ovat paljon muutakin kuin vain toiselta puuttuva musta väri ja toiselta puuttuva poimuluomi ja oivallinen hallittu älyn hallitsema muttaa tahaton karsastus. Aadamilla tietenkin oli tämäkin ominaisuus, samoin Nooalla tai hänen vaimollaan (Hyvin todennäköisesti sillä Marikot ovat kauniita kuin mitkä) ja yhdellä hänen pojistaan tai ainakin poikansa vaimolla.
Niin että sopisiko evokeille vähän laajentaa tajuntaa tiedolla mieluummin kun LSD:llä? Heheh.
No joo joo , tiedänhän minä että LSD on vanha juttu, siis tosi vanha, Beeatlesien ja Leakeyn aikainen. Ja vasrsinkin Wallacen hupia.
Evojututu ovat tosiankin välillä niin paksua taikinaa että olen satavarma että ne on keksitty vahvojen aineiden vaikutuksen alaisena. Ne ovat yksinkertaisesti aivan liian typeriä tieteellisiksi lausunnoiksi vaikka tulevatkin arvostettujen evoproffakännääjien suusta jota massaevokkien vain on pakko USKOA vastaanpanematta kuten Molocci teki vuosikausia kunnes koki herätyksen, siis ensimmäisen älynväläykensä ja poistui palsalta kun hänen ankarasti vastustamansa jyri oli kuitenenkin lopulta joka kinassa se voittaja vaikka oli kretuntapainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hoitajalakko peruuntuu, tilalle joukkoirtisanoutumiset
"Tehyn ja Superin hallitukset kokoontuivat tänään toteamaan, että tilanne edellyttää järeämpiä työtaistelutoimia." https://www.hs.fi/politiikka/art-27399286Johan tuli oikea aivopieru Britti Lordilta
Emeritusprofessori Lordi Robert Skidelsky sanoi Suomen rikkovan YYA sopimusta joka on tehty Neuvostoliiton kanssaa 1948. Mitä pir3748179Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/84070681646019William ja Sonja Aiello ERO
Hyvä Sonja! Nyt etsit uudet kaverit ja jätät nuo huume- ja rahanpesu porukat haisemaan taaksesi!542453Oho! Seurapiirikaunotar, ex-missi Sabina Särkkä yllättää tällä harvinaisella kyvyllä: "Mulla on..."
Sabina Särkkä on nähty monissa tv-reality-sarjoissa. Mutta tiesitkö, että Särkällä on valokuvamuisti? https://www.suomi24.fi/viihde/oho-seurapiirikaun62159Se siitä sitten
Kirjoitan tänne kun en sulle voi. En vaivaa sua enää koskaan. En ikinä tarkoittanut olla ahdistava tai takertuva. Tunteet heräsi enkä osannut olla tyy821795Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"
Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan201738Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista
Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt81595Ihastumisesta kertominen
Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi921519Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon
Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.4411418