Kaikki 3 terroristia elossa/karkuteillä?

ohohohooo

Eli räjäyttivät ensin kaukosäätimellä 2 pommia, jonka jälkeen piti juosta noutamaan 3:sta eri kätköpaikasta konetuliaseet (AK47), itsemurhapommivyöt ja käsikranaatit ja väijyttää sitten paikalle tulleet belgialiset polisit ja lääkintähenkilöt. Jotain meni pieleen ja pakenivat.

Googlelle tuli huono käännös.


Molemmat veljekset kantoi musta käsine kunkin niiden jäljellä kädet, ilmeisesti salata kaukosäädin painikkeet pommit kärryt he työnsivät läpi saliin. Mutta itsemurhapommittajia räjäyttää niiden räjähtävät hihnat sisäänrakennettu mekanismi.

Huolimatta leviäminen shokkivaikutus lentoaseman hyökkäys, se on myös käymässä selväksi, että terroristit ainoastaan aikaan ensimmäisen osan jihadilaisen tehtävänsä. Islamilainen valtio, joka hyväksyi operaation oli suunnitellut paljon suurempi julmuutta. Tämä oikeus vahvistetaan löytö kolme pussia sisältävän sarjat aseet ja ampumatarvikkeet, pommi vyö, kaksi AK-47 automaattinen kivääriä, lehtiä ja käsikranaatteja - kaikki ennallaan ja käyttämättömät. Poliisi räjäytetään ne kontrolloiduissa räjähdys.

Ne pakkaukset kätketty etukäteen ilmeistä valmiutta iskeä hätä joukkueet, lääkärit, turvallisuusjoukkojen ja muut ensimmäisinä osallistuvien kun he saapuivat yleensä uhrien ensimmäisen hyökkäyksen. Sarjat sijoitettiin strategisissa kohdissa, joko etujoukon terrori osuuskunnat naamioitunut lentoaseman henkilöstö, tai henkilökunnan työntekijä.
Kun tutkijat tutki konepistooli, he huomasivat, että joku oli yrittänyt ampua yksi niistä ja se juuttunut. Tämä saattaa selittää, miksi jälkipuoliskolla Brysselin lentokentän julmuutta, mega-verilöyly oli pysähtynyt.

Pelkällä tilaisuuden siis satoja Belgian turvapäälliköiden ja hätäapua henkilöstö pelastuivat loukkuun jäämisen kolmesta suuntiin tulipallo.

Belgian poliisi ja turvallisuus yksiköt on jahtaavat epätoivoisesti harvoja älykkyyttä johtolankoja, laajalle verkosto vähintään 20 islamisteja, jotka on oltava olleet kuukausia perustamiseen monimutkainen Bryssel toiminta lentoasemilla ja metroasema.

http://www.debka.com/article/25318/The-Brussels-airport-terrorists-were-not-suicide-bombers-A-jammed-gun-averted-a-mega-massacre

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

        Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
        Maailman menoa
        149
        2489
      2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

        En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
        Maailman menoa
        146
        2352
      3. Kirje, PellePelottomalle.

        Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
        Ikävä
        97
        999
      4. Meni kyllä aika solmuun

        Meidän tutustuminen 😐
        Ikävä
        64
        871
      5. Sinua oli kiihottavaa

        Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
        Ikävä
        60
        753
      6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

        Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
        Maailman menoa
        273
        691
      7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

        Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
        Kuhmo
        18
        677
      8. Voi teitä naisia

        Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
        Sinkut
        85
        670
      9. Martinan hevoset.

        Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
        Kotimaiset julkkisjuorut
        202
        648
      10. Hyvä meininki

        TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
        Haapavesi
        21
        637
      Aihe