Bodari-Jone valvoo kerrostaloaluetta Oulussa

Erään kerrostaloalueen elämää Oulussa on kevään ajan piinannut Bodari-Jone, joka valvoo asukkaiden elämää kellon ympäri.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016032321317257_uu.shtml
Santtuko se siellä piripäissään heiluu?
199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tissu tulee aina levottomaksi, kun huomaa suussaan olevan sperman vähentyneen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Bodari-Jone kirjoitti:

Erään kerrostaloalueen elämää Oulussa on kevään ajan piinannut Bodari-Jone, joka valvoo asukkaiden elämää kellon ympäri.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016032321317257_uu.shtml
Santtuko se siellä piripäissään heiluu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu