Vastuu jää kuulijalle.

vastuujää

Nyt on vielä aikaa. pelastakaa lapsenne homoudelta,lesboudelta ja sukupuolenvaihtamiselta. Jos sateenkaari liike saa tavoitteensa läpi ja Suomen lait muutetaan heidän suunnitelmiensa mukaan, niin sukupuolen voi kukatahansa vaihtaa makunsa mukaan. Sellaisessa tilanteessa, miehellä voi olla naisen henkilöllisyystodistus. Mikä aiheuttaa sen, että seksuaaliset pedot voivat vaihtaa sukupuolensa naiseksi, ja päästä lasten ja naisten puku ja sauna-tiloihin laillisesti toteuttamaan haaveitaan. Viranomaisen voimatta puuttua asiaan.
Olkaamme järkeviä, ja säilyttäkäämme yhteiskunnan normaalit seksuaali ja sukupuolikäsitteet. Ei langeta vähemmistö ryhmien propakandaan ja mediapeliin, jossa vedotaan tunteisiin. Pidetään päät kylmänä. Hyvä pysyy hyvänä ja huonosta ei tule hyvää, edes suklaakuorrutuksella. Tämä edellyttää sitä, ettemme anna periksi painostuksen edessä, vaan äänestämme sellaisten lakien puolesta, jotka säilyttävät normaalin seksuaalisuuden ja biologian mukaiset normaalit sukupuolet.

9

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jahveonsatua

      Milläs lapset pelastetaan paimentolaismiehen keksimiltä nuotiotarinoilta, jotka ovat avaajankin aivot päässeet mädättämään?

      • Teikäläisten aivot on mädätetty vihervasemmistohomo propagandan kautta. Venäjällä oltiin fiksumpia tässä asiassa kun älyttiin kieltää homopropaganda.


      • afasdfasdfasdf
        L.J.H kirjoitti:

        Teikäläisten aivot on mädätetty vihervasemmistohomo propagandan kautta. Venäjällä oltiin fiksumpia tässä asiassa kun älyttiin kieltää homopropaganda.

        Enää ei edes yllätä mitenkään se että te fundikset pidätte Putinia messiaana.


      • jahveonsatua
        L.J.H kirjoitti:

        Teikäläisten aivot on mädätetty vihervasemmistohomo propagandan kautta. Venäjällä oltiin fiksumpia tässä asiassa kun älyttiin kieltää homopropaganda.

        Muuta venäjälle putinia palvomaan jos siltä tuntuu :) Täällä suomessa ei mielikuvitusjumalasi persettä enää kukaan nuole :D


    • Totuus55443
      • Kerro tarkemmin. Jos jumala (t) on vastaus, niin mikä olikaan kysymys?


      • jeesustulee

        Et voi olla noin typerä (trolli)


    • asdfasdfddf

      Lahkovarajeesukset taitavat olla paniikissa sen vuoksi, että vuosisatainen pedofiliapiilottelunsa tulee julkisuuteen. Hyökkäävät homojen kimppuun, jotta saisivat huomion pois omista sotkuistaan.

      • Ippulastaan-Naloinen

        En tiedä onko asia ihan noinkaa mutta kohdallaan se ei ole !
        Se että kokonainen joukko samoinajattelevia tai ajattelijoiksi tekeytyneitä on keskittynyt alapäähän ja puuhailuun siellä antaa siitä oudon kuvan.
        Tuo ensin mieleen lapsen joka on innoissaan löytäessään housustaan jotakin jonka kosketteleminen on "tosi jännää". Lapselle tuon toki ymmärtää mutta miten sen voi ymmärtää jopa seniiliteettiin vaipuvalle uskonveljelle tai sisarelle ?
        Ainoa puhe ja seurustelusisältö tuntuu olevan juuri tuo "pöksyissä asusteleva kauhistus". On myöskin niitä jotka ovat löytäneet tuosta bisneksen ja tuottaneet jopa ulkomaisia eheyttäjäveljiä keräämään eurot pois syyllistetyiltä. Kumpikohan lienne sitä "kristllisivellistä" oppia lähimmäisen auttaminen vai "Homopropagandalla briljaaminen" ??


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      162
      2569
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2377
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      102
      1072
    4. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      901
    5. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      65
      839
    6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      274
      717
    7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      18
      717
    8. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      85
      710
    9. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      208
      701
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      658
    Aihe