Sanni huono esimerkki

Nuorten suosikkilaulaja Sanni on liian laiha ja antaa nuorille vääränlaisen kuvan ihannevartalosta. Kielenkäyttö ja laulujen sanat myös epäasiallista. Buu.
18973
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Panisin paljaalla ja hirnusin kuin hevonen!

Äänestä
  • Pii paa pii paa piipati paa paa

    Äänestä

Olisko joku sadan kilon rasvamähkyrä sitte muka ihannevartalo?

Äänestä

  • Ei nyt hetimmiten kyllä tule mieleen yhtään yhtä taitavaa sadan kilon rasvamähkyrää, joka osaisi vielä laulaakin kuin Sanni!!!!!!!!

    Äänestä

  • Sanniisthebest kirjoitti:

    Ei nyt hetimmiten kyllä tule mieleen yhtään yhtä taitavaa sadan kilon rasvamähkyrää, joka osaisi vielä laulaakin kuin Sanni!!!!!!!!

    Tällainen räjäyttää tajunnan vaikka ei osaisi laulaa ollenkaan.
    http://www.eroprofile.com/m/photos/view/25-WIDE-HIPS1

    Äänestä

  • Rasva_on_hyväksi kirjoitti:

    Tällainen räjäyttää tajunnan vaikka ei osaisi laulaa ollenkaan.
    http://www.eroprofile.com/m/photos/view/25-WIDE-HIPS1

    Aivan. Tytön julma perse ja lempeä hymy sulattaa jokaisen kuortanelaismiehen sydämen.

    Äänestä

  • Nuolaisija kirjoitti:

    Edes Joosef ei olisi pystynyt vastustamaan Potifarin muijaa, jos hän olisi ollut näin herkullinen.
    http://www.eroprofile.com/m/photos/view/c14-271

    Sitä hän on sanottu että kissin paras ystävä on ihminen. Ei muutakun tosissaan harjaamaan

    Äänestä


Kohta alkaa leegot tippua. että mitähä vittuaaaa..

Äänestä

Kaikki läskit voisi ottaa vähän mallia Sannista. Hän on juuri sen näköinen, miksi ihminen on luotu, kunhan lopettaisi hiustensa värjäämisen. :D

Äänestä

Joo ja vielä kun osais laulaa, nyt ei osaa muuta kun kitistä.

Äänestä

Sanni on hyvässä kunnossa. Siinä ei selluliitti näy. Sopii ottaa mallia kenen tahansa!

Muuten hyvä esikuva on tytöille paitti että on naisiin päin.

Äänestä

Mitenkä niin????

Äänestä

Huono laulaja

Äänestä

Sanni on ihana roolimalli t. Fani alaikäinen

Äänestä

Sutjakkaa Sannia kelpaa katsella. Liian paljon on nykyään ihrakasoja liikkeellä.

Äänestä

Voi kuule hyvänettei nuiret oo kaikki viälä ylipainosia

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Musiikkilistalainen kirjoitti:

Nuorten suosikkilaulaja Sanni on liian laiha ja antaa nuorille vääränlaisen kuvan ihannevartalosta. Kielenkäyttö ja laulujen sanat myös epäasiallista. Buu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu