Olen Huuhaan kovin karju

Mulle ei maha kukaan, niin oon kova karju. Lahesta oon, moi moi vaan te voinaamat.
10113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Taidat olla homo?

Äänestä
  • Tuuppa tänne niin työnnän julmetun parruni sinun persreikään.

    Äänestä

Turhaan lupailet. Saako kuivana kakkoseen, kiitos?

Äänestä
  • Kyllä saat. Heitän vielä hiekkaa sekaan.

    Äänestä

****************************************************

Äänestä

Munapää, sulla ees pili seiso ku kusistondikses Kyöstin kaa. Tai sitte lastentarhan portil.

Äänestä

Alottaja on alakoulupelle.

Äänestä
  • Odottelet koulun edessä gigu pystyssä. Vitun pedari.

    Äänestä

Vemppaa sä mua, ni mä sit sua.

Äänestä
  • Huuhaan kovin karju olikin vellimunainen näppyläperseinen carlhaglund-klooni. Ihan akuankka. Seuraava yrittäjä kehiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vintissävipattaaliekki kirjoitti:

Mulle ei maha kukaan, niin oon kova karju. Lahesta oon, moi moi vaan te voinaamat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu