Zirinovski hyväksyy terrorismi.

venäjänhyöty

3

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Populistinovski

      Täysi kaheli populisti jonka jutut voidaan jättää omaan arvoon.Ei mikään vakavasti otettava huutelija ja näitä aivopieruja päästeleviä pöljiä löytyy valitettavasti myös Euroopasta.

    • koplari.juhantalo

      Niinhän Suomenkin vallassapitäjät elättää täällä terroristeja koska se on heille tuottavaa. Moni eduskunnassa istuva on osakkaana VOK:eissa ja moni hyötyy niistä epäsuorasti jonkin koplauksen kautta.

    • terrorikäsiteonlumetta

      Terrorismi on valetta , lännen ja venäjän propagandaa.
      Belgia on maa joka käy NATOn kautta sotaa kehitys maita vastaan Aasiassa ja Afrikassa.( Ei me voida tappamisen jälkeen rauhassa kotonakaan olla ).
      Näissä maissa elävät fanaattisimmat miehet sotivat jo 3. maailmansotaa.
      Täällä media peittelee maailmansotaa, jossa ovat vastakkain kehittyneet maat ja kehitysmaat.
      Sota alkoi tositeolla Gaddafin murhalla, joka oli länsimaailman sodanjulistua Afrikalle.
      .joka gaddafin johdolla oli saamassa taloudellista valtaa afrikalle, ja jonka Ranska halusi tuhota. Siinä syy Pariisin iskuihin.
      Isis on taas eliitin luoma palkka-armeija , joka tosiasiassa käy sotaa omia vastaan lännen rahoilla. Ja tuhoaa lähi-itää ja afrikkaa.
      Nämä terrori iskut eivät ole saudien ja turkin sulttaanin tukemien daeshin roistojen tekemiä, vaan aivan jotain muuta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      94
      2503
    2. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      142
      2284
    3. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      2088
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      171
      1570
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      138
      1277
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      193
      898
    7. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      896
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      183
      878
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      451
      796
    10. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      53
      703
    Aihe