Venäjän poliitikko hyväksyy terrorismin Euroopassa koska Venäjä hyötyä siitä.
http://www.novayagazeta.ru/columns/72376.html
google translate avuksi
Zirinovski hyväksyy terrorismi.
3
124
Vastaukset
- Populistinovski
Täysi kaheli populisti jonka jutut voidaan jättää omaan arvoon.Ei mikään vakavasti otettava huutelija ja näitä aivopieruja päästeleviä pöljiä löytyy valitettavasti myös Euroopasta.
- koplari.juhantalo
Niinhän Suomenkin vallassapitäjät elättää täällä terroristeja koska se on heille tuottavaa. Moni eduskunnassa istuva on osakkaana VOK:eissa ja moni hyötyy niistä epäsuorasti jonkin koplauksen kautta.
- terrorikäsiteonlumetta
Terrorismi on valetta , lännen ja venäjän propagandaa.
Belgia on maa joka käy NATOn kautta sotaa kehitys maita vastaan Aasiassa ja Afrikassa.( Ei me voida tappamisen jälkeen rauhassa kotonakaan olla ).
Näissä maissa elävät fanaattisimmat miehet sotivat jo 3. maailmansotaa.
Täällä media peittelee maailmansotaa, jossa ovat vastakkain kehittyneet maat ja kehitysmaat.
Sota alkoi tositeolla Gaddafin murhalla, joka oli länsimaailman sodanjulistua Afrikalle.
.joka gaddafin johdolla oli saamassa taloudellista valtaa afrikalle, ja jonka Ranska halusi tuhota. Siinä syy Pariisin iskuihin.
Isis on taas eliitin luoma palkka-armeija , joka tosiasiassa käy sotaa omia vastaan lännen rahoilla. Ja tuhoaa lähi-itää ja afrikkaa.
Nämä terrori iskut eivät ole saudien ja turkin sulttaanin tukemien daeshin roistojen tekemiä, vaan aivan jotain muuta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71924
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708