terveydenhuollon tukirahaa?

Nyt meni liian pitkälle. Veroparatiisiin terveydenhuollon rahat jotka kuuluvat näiden vampyyrien uhreille. Haloo hallitus, eikö teillä ole mitään tolkkua tekemisiinne?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sote uudistus haiskahtaa vahvasti hui....kselta.
Silläviisiin.Suomea rahastetaan ja ahneudrlke ei mitään rajaa.
Vetoparatiisit on kansainvälinen talous ongelma.
Vai vielä Suomen verovaroin tuettaid.
Ei helkkarissa.
No SSS jallitukselta onnistuu tuokin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


solonng kirjoitti:

Nyt meni liian pitkälle. Veroparatiisiin terveydenhuollon rahat jotka kuuluvat näiden vampyyrien uhreille. Haloo hallitus, eikö teillä ole mitään tolkkua tekemisiinne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu