Euroopassa suvaitaan suvaitsemattomia, ja ne jotka ei suvaitse suvaitsemattomia ovat rasisteja.
Rasistisen ja suvaitsemattoman islamin hyysäykselle pitäisi pistää loppu tai se on euroopan ja vapauden loppu.
Muslim Countries are The Most Racist in the World
While most Western countries surveyed are not racist, most Muslim countries surveyed are very racist.
http://www.frontpagemag.com/point/189837/muslim-countries-are-most-racist-world-daniel-greenfield
Miksi eurooppaan tuodaan pahimpia rasisteja?
1
123
Vastaukset
- okkigaam
Ihan oikeasti me elämme kuilun partaalla. Koska tahansa voi tulla hetki josta ei ole paluuta. Yritetään yhdessä voittaa nuo hallituksen metkut, maahan tunkeutujat on ehdottomasti saatava takaisin maihinsa. Kauhistuttava oli nähdä kuinka käyttävät lapsia hyväkseen. Uhraamalla vaikka heidän henkensä oman edun tavoiteluun. Perkeleen uskonto joka vaivaa riivaajineen muslimeja, eikä loppua näy. Siksi rajojamme on suojeltava. Luodaan se näkymätön kehä maamme ympäri, rukouksin. Ne jota eivät luota rukoukseen kuvitelkoon sen esteen tai meditointikin on energiaa. Ajatus energiaa tarvitaan. Mitään ei menetetä luomalla se kalvo mielessämme. Mutta ilman yritystä ollaan kaaoksen keskellä ihan kohta- Silloin punnitaan kuka on isämaamme asialla ja kuka palvoo rahaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114659Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 59992
- 67989
- 92948