Muslimeita opastetaan kakkimaan oikein

vessanpönttöihin, Kemin rautatie-asemalla. Kyllähän tuo nyt kertoo jo kaiken kuinka kehittymättömistä ihmisistä on kyse.

http://www.lapinkansa.fi/lappi/kakkaopastusta-kemi-sai-kyltit-juna-aseman-vessoihin-syyna-erilaiset-ponttotavat/
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mitä uutta kyseisessä asiassa. Ryssät tekee samoin. Tuskin kaikki Ryssät on Muslimeja? On hyvä pitää huolta omasta terveydestä ja paskantaa kyykkypaska likaisessa käymälässä. Tuskin Kemin vessoja siivotaan jokaisen kävijän jälkeen?

Äänestä

Paskan tekeminen kyykyssä on itse asiassa anatomisesti parempi. Länsimaisella pöntöllä suorana istuessa suoli jää mutkalle, voi hankaloittaa toimitusta. Kyykyssä suoli on suorana. Joskus Iltasanomatkin suositteli tuunaamaan jakkaroiden avulla itselleen pöntön jossa kakkaamisasento on enemmän kyykyssä.

Turha siis nauraa heille jotka tietävät asiat paremmin, peris.

Äänestä
  • Tietävät joo, fiksuja ovat, kuten lieksan" koneinsinöörit"

    Äänestä

  • No eihän musut ole edes osanneet tehdä nykyaikaisia vesivessoja, eivätkä osaa niitä edes käyttää.

    Ja jostain syystä kaikki kehittyneet maat käyttävät vesivessoja, ja pytyillä istutaan. Joten tuskin se kauhean epäterveellistä on, eli hyysäri repii siitä.

    Äänestä

  • hahahahahhaha kirjoitti:

    No eihän musut ole edes osanneet tehdä nykyaikaisia vesivessoja, eivätkä osaa niitä edes käyttää.

    Ja jostain syystä kaikki kehittyneet maat käyttävät vesivessoja, ja pytyillä istutaan. Joten tuskin se kauhean epäterveellistä on, eli hyysäri repii siitä.

    Tosiasiassa muslimit eivät osaa juuri mitään, paitsi riidellä ja tappaa.

    Äänestä

Marjastus ja metsästysreissulla ripuli on paras laukaista niin, että olet takapuolipitkällä, kämmenet polvienpäällä, silleen 90 asteen kulmassa? Hanurin suuntaus niin ettei takana ole mitään estettä ainakaan 3 metriä lähempänä! Ja mieluummin myötätuuleen,,, kyllä lähtee!

Äänestä

Nyt erehdyit. Nuo kyltit ovat Ruotsista vierailulle tulevia Odinin sotureita varten.

Äänestä

Mitenkähän itse Piru paskantaa? Ja onko kavioeläin (Perissodactyla) nisäkkäiden luokassa.

Olisikohan tuossa se joku peris sanaa ja sen merkitystä kaipaavalle selvennys?

Äänestä

No nythän keskustelua, joka sisältää iroonista huumoria.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vähänkö.nakratti kirjoitti:

vessanpönttöihin, Kemin rautatie-asemalla. Kyllähän tuo nyt kertoo jo kaiken kuinka kehittymättömistä ihmisistä on kyse.

http://www.lapinkansa.fi/lappi/kakkaopastusta-kemi-sai-kyltit-juna-aseman-vessoihin-syyna-erilaiset-ponttotavat/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu