Haagan autokoulusta

ajateltiin vaan, kun ette ole kirjoittaneet enää riviäkään näille palstoille, sen jälkeen, kun joku epäili, että kaikki kehut teille olikin oman väkenne skrivaamia.
Nythän se tuli todistettua, kolmen viikon palstahiljaisuudella.

Älkää vaan sanoko, että pyysitte kaikkia fanejanne olemaan kirjoittamatta ja näkymättömyys näillä palstoilla johtuisikin siitä! Thmäkään ei uskoisi sitä. Teekkareilla on samoja tapoja ja tyhmyys!

Onks nurkat siivottu ja opet siistejä? Jone ym.
101734
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Oletko joku kateellinen?

Äänestä

Luulen, että Haagan autokoulussa ollaan sen verran fiksuja ettei vain vastata moisiin asiattomiin viesteihin.
Ja terveisiä vaan heille, ettei jatkossakaan kannata vastata eikä välittää tuollaisesta.
Tämän palstan tarkoitus ei ole se, että autokoulut voivat keskenään morkata toisiaan.
Järjestäkööt omat vuosittaiset kekkerinsä jossa voivat haukkua ja hakata toisiaan, ei sen täällä tarvitse tapahtua.

Äänestä

Onks kokemuksia Autokoulu Munccasta? Ja se toinen siinä samoilla nurkilla?????

Äänestä
  • Katso autokoulujen kotisivuja. Jotkut on päivitetty joskus viime vuosituhannella. Kertoo paikasta ja sen nykyaikaisuudesta.
    Tutkin niitä ja soittelin sitten muutamaan paikkaan, joiden perusteella tein valintani. Teoriatunnit ovat pakollisia istuttavia ja turhaa juoksuttamista. Olisi kiva käydä vaikkapa pari päivää luennoilla. Asiat täytyy kuitenkin opiskella vielä kirjoista.

    Sain valita itse open ja auton. Saan kuulemma vaihtaakin, jos ei tulla toimeen. (ope itse sano)

    Olen tyytyäinen valintaani, onnea metsästykseen.

    Äänestä

onko tootta että haagan autokoulussa voi oppilas itse valita opettajan ja auton ja jos vain tuntuu ettei se suju voi vaihtaa opettajaa ja autoa ja vaikka kuinka monta kertaa eikä kukaan suutu tai vittuile vaikka kokeilisi kolmea neljää opea/autoa ja sitten päättäisi kenen kanssa ajaa sen kortin, näin oon kuullu kavereilta vaan toisilta oon kuullu toista, en tiedä mikä on totta missäkin koulussa, KERTOKAA että tiedän mihin kohta lähden kouluun.

Äänestä
  • No se nyt pitäis olla itsestäänselvää että oppilas itse päättää haluaako hän vaihtaa opettajaa JOS ON TARVETTA, huvinvuoksi sitä ei pidä tehdä,siinä on vaara et jää jotain paitsi jos uus ope ei tiedä mitkä aiheet edellinen on käyny läpi,mut jos ei tulla toimeen niin sit on eri asia. Ja muistakaa: HYVÄÄ EI SAA HALVALLA, VARSINKIN KUN ON AUTOKOULUISTA KYSE!!!!

    Äänestä

  • Mistä kuulit, että siellä voisi tehdä niin?-siis voiko siellä?

    Äänestä

Maaaaailmankaikkeuden ylimmäisesfiksuinlaadukkainihmeellisinainoa koulu.
Me tavalliset koulut, emmekä esiinny itse kirjoittamissamme saduissa täällä. Teemme työtä.Ykä!

Äänestä
  • käykäähän kaverit ja sisaret vilkaisemassa. Hyviä ne on kaikki ja viranomaisten valvomia, opettajat lain määräämällä tavalla koulutettuja, monialaosaajia.
    Hankitaanhan nyt ajokortit Haagasta, tai naapureista, oman valinnan mukaan.
    Yhteishenkemme on hyvällä tolalla.
    Terveisin liikenneope Heino W.

    Äänestä

  • autokoulu kirjoitti:

    käykäähän kaverit ja sisaret vilkaisemassa. Hyviä ne on kaikki ja viranomaisten valvomia, opettajat lain määräämällä tavalla koulutettuja, monialaosaajia.
    Hankitaanhan nyt ajokortit Haagasta, tai naapureista, oman valinnan mukaan.
    Yhteishenkemme on hyvällä tolalla.
    Terveisin liikenneope Heino W.

    sattuuhan sitä. Liikenneopekin on vain ihminen. HW.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


loppui sähkö! Vai? kirjoitti:

ajateltiin vaan, kun ette ole kirjoittaneet enää riviäkään näille palstoille, sen jälkeen, kun joku epäili, että kaikki kehut teille olikin oman väkenne skrivaamia.
Nythän se tuli todistettua, kolmen viikon palstahiljaisuudella.

Älkää vaan sanoko, että pyysitte kaikkia fanejanne olemaan kirjoittamatta ja näkymättömyys näillä palstoilla johtuisikin siitä! Thmäkään ei uskoisi sitä. Teekkareilla on samoja tapoja ja tyhmyys!

Onks nurkat siivottu ja opet siistejä? Jone ym.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu