Alkoi jo sit Nurmijärvellä. Noita partalapsia laitetaan teinityttöjä sekaan?? Ei voi muuta ku ihmetellä noita päättäjiä. Kai tästäkin joku suvakki vääntää rasismia mutta mitäpä jos seuraavaksi uhriksi osuu suvakin tytär?
Matuloisten ahdistelu
8
574
Vastaukset
- hsyqiqksg
Missä tälläistä on nyt tapahtunut?
- Soitapoliisilleheti
Jos on tapahtunut ahdistelua kuten aloittaja väittää niin silloinhan aloittaja on velvollinen ilmoittamaan rikoksesta viranomaisille.
Miksi aloittaja ei ole ilmoittanut poliisille rikoksesta?- hörhöjenonni
Aloittaja kirjoitti vihaa lietsoakseen mv-lehdelle. Nyt on koko maan hörhöt ihan sekaisin taas. He uskovat tuon Jarmo Niemen (kaikki rajat kiinni ja LOkat hänen kavereitaan) jutut kuin asiallisen tiedoituksen. "taas pimitetään, koulu ja poliisi valehtelevat, lapset koululakkoon. "
Tytöt kertomaan ja jakamaan kännykkäkuvansa todistamaan tuon Niemen puolesta.
- suvakithoroja
Voin kuvitella millainen sutina käy koulun vessoissa nyt kun suvaitsevaiseksi opetettavat suomilortot jakavat perspillua välitunnilla suklaasilmäisille kauniille miehille.
- hävettävää
Eikö tuollaiset tytöt pitäisi erottaa koulusta. He häiritsevät maahanmuuttajien
koulunkäyntiä suorastaan. Eivätkö neidot voisi vapaa-aikanaan harrastaa tätä.
Niin kunnialliset naiset saisivat olla rauhassa. - Alleviisiprosehkä
10% -suklaasilmistä ehkä työllistyy muu notkuu sossun piikkiin, sehän on hauskaa se.
- säälin
Alleviisiprosehkä kirjoitti:
10% -suklaasilmistä ehkä työllistyy muu notkuu sossun piikkiin, sehän on hauskaa se.
Mitä tytöistä tulee, jotka koulujen vessoissa harrastaa suklaasilmien kanssa sutinaa.
Kannattaisi tyttöjen ajatella vähän pidemmälle, eipä taida heilläkään ruusuinen
tulevaisuus olla.Tytöt pitäkäähän moraalinne korkealla myös itsekunnioitusta peliin. Älkää tehkö itsestänne ihan tonttuja.
- Shdistavatilanne
Suomalaisnuoret peloiteltu hiljaiseksi. Mistään ikävästä asiasta ei kuulemma saa puhua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1254544Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa693274"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1043154Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma392601Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.282302- 1071553
- 491106
Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin
Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta3271062- 49842
Mitä luulet mies
Olisko tämä mun mustasukkaisuus iso ongelma meidän suhteessa? Tiedän, että se ei ole hyvä asia, mutta tykkään susta niin55671