STADIN SUURIN JA KAUNEIN HIFK

Poika palaa stadiin. Stadin suurin ja kaunein HIFK!!! MINÄ,ME,HIFK! Mestarit 2016!!!!!
Torilla tavataan!!!
787
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

On siinä taas yksi kehä kolmosen juntti unelmoimassa mestaruudesta. 100% IFK ei saa mestatuutta. Surkein joukkue jäljellä olevista.

Äänestä
  • MINÄ,ME,HIFK!!!!!

    Äänestä

  • Hei porot!!! Hei! Nutivaara nostettiin seinälle, se riippuu siinä vaikka kynsillään!!!! hahhahahahahahh

    Äänestä

  • MINÄ,ME,HIFK!!!

    Äänestä

  • Ahahha sama luuseri kommentoi 3 kertaa. Kasva aikuiseksi, juntti.

    Äänestä

Hifk vois siirtyä pelaamaan SHL:ään ,siellähän kuulutuksetkin tulee muumiruotsiksi.

Äänestä

IFK RULEZ....NYT TOIVON ET TÄNÄÄ 3 PISTETTÄ NYKÄSKYLÄSTÄ TILL STADI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NinnniA kirjoitti:

Poika palaa stadiin. Stadin suurin ja kaunein HIFK!!! MINÄ,ME,HIFK! Mestarit 2016!!!!!
Torilla tavataan!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu