Koijärven taistelu oli täysin turhaa

Typerät vihreät taistelivat Koijärven puolesta täysin turhaan. Järveä ei aikoinaan kuivattu, mutta nyttemmin luonto on itse kuivannut tuon paheiden pesän ja linnusto on kaikonnut. Niin se luonto kostaa ekoterroristeille!
198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ihan sama onko koijärvinuori vaiko kusilatvainen suvakki, samoja paskapäitä kaikki tyynni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LuontoKosti kirjoitti:

Typerät vihreät taistelivat Koijärven puolesta täysin turhaan. Järveä ei aikoinaan kuivattu, mutta nyttemmin luonto on itse kuivannut tuon paheiden pesän ja linnusto on kaikonnut. Niin se luonto kostaa ekoterroristeille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu