rakennetaanko honkisaareen huoltoasemaa veneiliöille ja uimareille ? perustukset kuulemma jo alootettu?
honkisaari
14
916
Vastaukset
- Risteilijä
Roskis Tane tekee telakkaa omalle laivalleen!
- Anonyymi
No emmä ehkä sitten jos ei dielä mitään kioskia
- Taneko
Missä on Honkisaari?
- Kartta
Kuortaneen järven ainut saari!
- Anonyymi
Voi vitsit mikä vierasjahti satama perä akkumoottori purjeveelle kun sen tietää
- Anonyymi00014
Hiljaista on ei näy ketään
- Anonyymi
Ei vain ole koskaan tullut käytyä.
Onko siellä mökkejä?- Anonyymi
Ka nnattaa käydä ainakin kerran.
- Anonyymi
En ole tiennytkään,jotta Kuortaneellakin on saari,joka päivä viisastuu.
- Anonyymi
Pitää tulevana kesänä soudella sinne.
- Anonyymi
Kävin joku vuosi sitten.
- Anonyymi
Onko hieno paikka,kannattaako käydä??
- Anonyymi
Ihan ok puita ja makkaraa mukaan sielä laavu
- Anonyymi
Nyt ainakin helppo mennä tutustumaan paikkaan, kesällä lintuja haittana. Muuten kiva paikka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381319
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38889Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad30633Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14590
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26568- 24541
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17533Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17513