Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

39v sinkkumies etsii nuorta xxl tyttöä

Etsin seksistä pitävää 18-30v xxl tyttöä seksiseuraksi.olen itse 39v sinkkumies.tykkään suuseksistä ja pidän muutenkin pitkästä hyväilystä ynm.jos haluat toteuttaa jotain fantasioitasi ja saada seksistä kunnolla nautintoa niin ota yhteyttä.
4132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mistä?

Äänestä

hmm ;) mä oon täällä.

Äänestä

Kuvia ja videoita voin lähettää

Äänestä
  • Laita tulemaan nyt. kik antsa3000

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Arttu489 kirjoitti:

Etsin seksistä pitävää 18-30v xxl tyttöä seksiseuraksi.olen itse 39v sinkkumies.tykkään suuseksistä ja pidän muutenkin pitkästä hyväilystä ynm.jos haluat toteuttaa jotain fantasioitasi ja saada seksistä kunnolla nautintoa niin ota yhteyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu