eikä tälle prosessille ole mitään vaihtoehtoa. Demografinen kehitys viittaa siihen että afrikkalaiset asuttavat maailman taas kerran uudelleen. Evoluutio suosii myös sitä että keinotekoiset roturajat poistuvat. Ihmiset naivat puolisonsa yhä kauempaa.
Integraatio ihmisten tasolla on vääjäämätön
sfgsdfgsf
462
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Näinhän se on. Kannatan rotujen sekoittumista sillä oikeasti mitään erillaisia ihmisrotuja ei ole. On vain erillainen auringon ultraviolettisäteily eri puolilla maailmaa. Siinä koko ns. "rotu".
http://postimg.org/image/rq0xnby4d/
Suomalaiset ovat olleet liian sisäsiittoisia viimeiset 1 000 vuotta. Kansantaudit kukoistavat. Tämän ovat kansainväliset huippututkijatkin panneet merkille. Nyt ja vähän äkkiä on saatava tänne uutta verta parantamaan geenikoostumusta. Jokaisen poikamiehen on syytä hankkia puolisonsa mieluummin Afrikasta kuin samalta kylältä isovanhempian tapaan.
En tunne yhtään täyspäistä miestä, joka olisi hakenut neegernaaraan puolisokseen. Kuka haluaisi lastensa olevan puoliksi apinoita ?
Sen sijaan miestä itseään älykkäämpi puoliso Aasiasta vaikuttaa ihan järkevältä tavalta perustaa perhe.
Luulisin että sinun on todella helppoa löytää itseäsi älykkäämpi puoliso, vaikka vanhustentalon dementiayksiköstä.