Niklas Herlinin Panamakytkökset esiin!

Perkeles, totuus esiin!
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toivottavasti kyrvähtää.

Äänestä

Annetaan vaan rahojen olla siellä, jos kerta on.
Mitä niitä tänne tuomaan matujen perseeseen tungettavaksi.

Äänestä

Espanjan ryssäfasisteille maksetaan Bahamalta.

Äänestä

Panama-kytkös tarkoittaa sitä kun Panama kytkee kanavansa avulla Atlantin ja Tyynenmeren toisiinsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MHuusko kirjoitti:

Perkeles, totuus esiin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu