Ostetaan/otetaan vastaan soutuvene

Hei! Olisin kiinnostunut ostamaan soutuveneen. Opiskelijabudjetti rajaa kuitenkin uudet veneet pois. Mikäli sinulla on tarjota käytettyä paattia minulle Keski-Suomesta, Satakunnasta tai siitä väliltä niin ota yhteyttä puhelimitse 044-0886619/Kalle Koskinen
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minäkin voisin ottaa vastaan soutuveneen. Mieluummin moottorin kanssa. Älä tarjoa vanhaa, rumaa, likaista tai huonokuntoista tai 2-tahtimoottorilla varustettua. Myös moottorivene käy em. ehdoin. Mieluummin kotiintuotuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KalleKos kirjoitti:

Hei! Olisin kiinnostunut ostamaan soutuveneen. Opiskelijabudjetti rajaa kuitenkin uudet veneet pois. Mikäli sinulla on tarjota käytettyä paattia minulle Keski-Suomesta, Satakunnasta tai siitä väliltä niin ota yhteyttä puhelimitse 044-0886619/Kalle Koskinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu