Kysynpä vaan.

Mistä isis saa asensa ja ammukset? En usko että ite tekevät. Sitten kaikki ovat jahtamassa omia aseita vastaa. Loppus varmaan hyvin äkkiä tämäkin sota jos kaikki asita valmistajat saataisin kuriin. Tämä taitaa olla tekemällä tehty sota.
473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näppäimet keljuilee, anteeksi.

Äänestä
  • No vihdoinkin joku edes ajattelee, että mistä Isis saa aseensa.
    Just on paljastunut, että mm. Italian mafia myy aseita näille terroristeille. Ilmeisesti sen takia Italia ja Rooma saavat ollakin rauhassa, eikä Italian rannikolle rantaudu enään pakolaisveneitäkään... Isis kun hoitelee sitäkin bisnestä.

    Äänestä

Halla-ahon lempimaasta Saudi-arabiasta tuolta pedofiilien pesästä.

Äänestä

Puhtaat injektioneulat tulevat HUSsista isis-soturien tarpeisiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HIL-47 kirjoitti:

Mistä isis saa asensa ja ammukset? En usko että ite tekevät. Sitten kaikki ovat jahtamassa omia aseita vastaa. Loppus varmaan hyvin äkkiä tämäkin sota jos kaikki asita valmistajat saataisin kuriin. Tämä taitaa olla tekemällä tehty sota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu