Itse ole sheivannut kassit jo parikymmentä vuotta eikä tulisi mieleenkään palata karvaiseen muotiin. Naisilta on tullut pelkästään positiivista palautetta.
Posliini pussit
11
423
Vastaukset
- myös.itse
Sama yllä, sheivaan kassit itse. Yritin saada emännän siihen, muttei ole uskaltanut, kun iho on pehmeää ja epätasaista. Pelkäsi, että tekee haavan.
Suosittelen kans,- 666666666
ei vitun vammanen
- kusensunsuuhun
vitun neitsyt homo et ees tiä mitä on sheivaus saatanan vammapetrus kiki kusinaama
- elinanperse
Mul on aikamoine puska persereiäs, ei niiku persees vaa niiku persereiäs kerra koiti sheivaa jouduin polille vähä vitutti xd
- urpo-kymäläinen-karjala
Ei sulla reiässä karvoja ole, jos ei joku ole sinne tukkoa lykännyt, kyllä ne muuten kasvaa reiän ympärillä, urpo.
- kassitperseeseen
mää hirtä sut kasseista ja nuolen sun palleja sit mällään sun suuhu.
- puskajoonas
ketä vitun pelle sheivaa ku sen on just cool olla kauhee metsä kyrvän ja persereiän ympärillä :DDDD!!!111
- satsamaan
onn santsa ja mul o pieni muna
- eiääliö
Säälittävää kun keskustelemaan pääsee myös ääliöt!
- ddadadssadd
Sama täällä sheivaan pallit ja kullin juuren. Kulli näyttää juhlakunnossaa paljon pidemmältä, kun siinä ei ole karvapöheikköä juuressa.
- dsfsfr4453
Meillä menee niin että vaimo saa ajella minulta karvat mieleisekseen ja minä häneltä. Karvojen ajelu johtaa aina suihinottoon tai panoon. Todella kiihoittavaan kun vaimo siistii karvoitustani suihkussa ja ottaa lopuksi suihin.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan94867Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv624472- 453796
- 193442
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv343328Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h453202No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol453110- 522799
- 422525
- 452269