Naiset lähetti alastonkuvia Axlille

Mits siihen sanotte? Naiset ns.uhrit lähettivät täysin vapaaehtoisesti ennen tapaamista Axl Smithille rohkeita alastonkuvia!
Yksihän ainakin näki että häntä kuvattiin seksin aikana muttei kieltänyt kuvaamista ja omien sanojen mukaan "unohti koko jutun" kunnes asia nousi julkisuuteen. Jos sellainen nainen joka ei kieltänyt kuvaamista saa sentinkin korvauksia niin tämä ei ole oikeusvaltio.
Toivon myös että Axl olisi näyttänyt naisten lähettämät rohkeat alastonkuvat kaikille frendeilleen koska tuskimpa naiset kielsivät kuvien näyttämistä muille.
Ymmärtänette millaisia naisia on kuvattu salaa: sellaisia jotka lähettelevät vapaaehtoisesti alastonkuviaan seksin toivossa.
17383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Jostain luin että joku nainen oli lähettänyt jotain bikinikuvia tai vastaavia, jossa esimerkiksi "tuhero" ei näy tai boobsit. Se on pikkuisen eri asia kun joutua kuvatuksia tilanteessa jossa kettu käy kolossa.

Äänestä
  • Entäs jos kettu jääkin pyörimään siihen kolon reunalle? Työntää vain häntänsä perille? Onko sitten paha?

    Äänestä

  • Kuha.kyselee kirjoitti:

    Entäs jos kettu jääkin pyörimään siihen kolon reunalle? Työntää vain häntänsä perille? Onko sitten paha?

    Oletko kuullut lastensadun siitä, jotta miksi ketulla on valkea hännänpää. Pikkasen siinäkin hännänpää vaan osui, muttei uponnu.

    Äänestä

  • Naiset tahtoivat julkun mulkkua, siksi lähettivät Akselille pornokuvia itsestään. Nyt sitten itkevät, voi vittu että on typeriä lehmiä. Toivottavasti kaikki kuvat ja videot tulevat julkisiksi jotta kunnon miehet osaavat varoa noita narttuja.

    Äänestä

Aina täällä on keskustelijoilla puurot ja vellit sekaisin. On aivan eri asia lähettää itse itsestään juuri sellainen kuva kuin haluaa henkilölle, jonka kanssa on (ainakin toiveissa) romanttinen suhde.

Ja salaa kuvaaminen on edelleenkin rikos.

Äänestä
  • Toiveissa romanttinen suhde...lähettää rohkeita alastonkuvia kun Axl pyytää :D :D

    Äänestä

Naisia on moneen lähtöön ja onhan tuossa julkisuudessa jo nähty monenmoista itsensäpaljastajaa....mutta tässä tapauksessa salakuvaaminen tulee nyt tekijän syyksi...

Äänestä

Aloittaja on "Akselin" rikos- tai panokumppani.

Äänestä

Joidenkin lähteiden mukaan uhreja voi olla jopa sata ja jos yksi nainen on lähettänyt itsestään vaikkapa kuvan, jossa hän on bikineissä niin ovatko kaikki naiset syyllisiä?
Olen aivan varma että kaikki naiset eivät ole kuvia lähettäneet ja tämä aloitusviesti on jo niin absurdi kuin vain olla ja voi. Taas yritetään syyllistää naisia ja uhriutuminen jatkuu ????

Äänestä

Axel käy itse täällä näitä kirjoittelemassa ja luulee ettei kukaan tajua sitä. Ei auta Axl kun paskat on jo housuissa.

Äänestä

Tämä kardinaali-akseli pitää häoyä pyhänä, mikä ei ole vähäistä häväistystä.

Äänestä
  • James O. Boyle!!! LOL

    Kyllä tuo Axl Smith/Mahmoud jaksaa. Mihin se Trevor Byrne unohtui? Ei tolla jätkällä kovin vahvadti mene.

    Äänestä

Eikös se Axeli itse kuvaillut Lettukuvia kun naiset nukkuivat ja lähetellyt niitä whatsupissa eteenpäin. Sairas runkku.

Äänestä

Eikö tuollaisen Axl Smithin kaltaisen tyypin pitäisi olla lääkityksellä?
Vai onko se kenties lääkityksellä/jättänyt lääkkeet ottamatta?
Missään ei ole ainakaan mainittu että se olisi mielenterveyspuolen asiakkaana vielä, eikö sen läheiset osaa/kykene ohjaamaan sitä hoitoon?

Äänestä

Voiks joku antaa hymyn vaikka julkasta niitä? Kansa haluaa kumminkin nähdä.

Äänestä

Mites se lukiolaislikka jonka tuo neljääkymmentä käyvä setä pokas UNICEF-konsertista? Ei vissiin lähetelly?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokuraja.nyt kirjoitti:

Mits siihen sanotte? Naiset ns.uhrit lähettivät täysin vapaaehtoisesti ennen tapaamista Axl Smithille rohkeita alastonkuvia!
Yksihän ainakin näki että häntä kuvattiin seksin aikana muttei kieltänyt kuvaamista ja omien sanojen mukaan "unohti koko jutun" kunnes asia nousi julkisuuteen. Jos sellainen nainen joka ei kieltänyt kuvaamista saa sentinkin korvauksia niin tämä ei ole oikeusvaltio.
Toivon myös että Axl olisi näyttänyt naisten lähettämät rohkeat alastonkuvat kaikille frendeilleen koska tuskimpa naiset kielsivät kuvien näyttämistä muille.
Ymmärtänette millaisia naisia on kuvattu salaa: sellaisia jotka lähettelevät vapaaehtoisesti alastonkuviaan seksin toivossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu