Miten tapetaan Uber-kuskit?

Löytyykö täältä joku taksiliiton mengele jolta löytyisi hyviä ideoita Uber-kuskien eliminointiin? Kunnon rangaistus olisi poikaa näille rikollisille!
284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samaan selliin Runosmäen kiskan Tuomaksen kanssa. Siinä kun viettää päivät tämän tappaja hinurin kanssa ja kuuntelee sen hienoja ajatuksia ja tarinoita niin vajoo itsekkin psykoosiin ja elämä tuhoutuu. Sehän tosin sulla pullukka on jo pielessä.

Äänestä

Mielestäni suomessa voitaisiin ottaa käyttöön ns. waterboarding näiden terroristien käsittelyyn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ViidenTähdenUberTaxari kirjoitti:

Löytyykö täältä joku taksiliiton mengele jolta löytyisi hyviä ideoita Uber-kuskien eliminointiin? Kunnon rangaistus olisi poikaa näille rikollisille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu