Musta tuntuu että Sastamalan parhaan meno paikan portsarit pelaa ihan omaa peliään ? - Onko kokemuksia ?
Portsarit Sastamalassa
löysäkä
15580
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mikä on paras meno paikka ?
En tiedä mikä on Sastamalan paras menopaikka ja portsarit. Portsareissa luotan kokemukseen. Ne kauniit pojat ei ole niitä.
Vitun mullku apina mikä vastaus toi oli ja mihin ! Lakkaa se huumeiden käyttö ! Tai vähennä edes liiman haistelua !
Seurahuoneella ainakin olen huomannut, että "nättejä poikia" ei kiinnosta työn teko sitten yhtään. Portsarilta odotan varmuutta ja kokemusta, ei mitään pikkupoikameininkiä kiitos... Vai oletteko eri mieltä?
Eikös siellä oo sillä duplinin omistajallaki jotain pahoinpitely syytteitä... Et tuskin siellä kiinnostaa ketään työnteko... Päätä siellä vaan auvotaan ja vammalalaiset nielee sen niiltä... Niin paljon oon kuullu juttuja koko henkilökunnasta tällä hetkellä. Rahasta väärin, ei kuitteja, viinat mitataan 2cl mitalla vaikka pitäis 4cl.... Ei osata mitään... Kännykällä vaan pelataan... Oikeen tosi kiva paikka siis
Onko faktatietoa vai heititkö lonkalta ? Kun heittää lonkalta saa hyvin paskapuheet liikkeelle . Jos on faktaa niin kirjotappa hikan lisää asiasta . Muuten oot paskanjauhaja jolla on oma baari melkein katollaan .
Kuka sama henkilö telee tämän tästä näitä toistaan pöljempiä aloituksia? Tyylistä ei voi erehtyä, aina sama henkilö on kyseessä? Kysymyslauseella pyritään aloittamaan keskustelua. Näin se näyttää menenvän!
Olen myös nähnyt nämä portsarit suutelemassa. Taisi joskus olla munatkin käsissä.
Ketkä : Nämä ? Kinder vai rölli ?
voi haloo, eikös portsarit ole palvelemassa asiakkaita, he takaavat paikan turvallisuuden ja ovat se viimeinen muistikuva asiakkaalle kun lähtee ravintelista.
Pitää varmaan lähteä baari kierrokselle, tsekataan portsarit helluntaina ja katsotaan suutelevatko ne keskenään vai keskittyvätkö asiakkaisiin. Työ työnä ja parisuhteet vapaa ajalla
Ennen portsarit oli palvelu rahapalkkaisia. Nykysin osa on vallan tuntipalkalla tai kuuluvat johonkin isompaan "vuokrafirmaan" ja kulkevat paikasta toiseen. Suosisin kyllä että paikallisia olisivat, tuntevat asiakkaat paremmin
Tuntus et nimeä mainitsematta tää yksi pokee iskee nais panoja vaan, aina joku hoito menossa
Vihjailu on paskanjauhantaa . Ei pidä kirjottaa pelkkiä omia olettamuksia . Paitsi jos haluaa että ihmiset alkaa puhuin olettamuksia totena . Silloin sä oot koiralta suihin ottava paskiainen .
Eks se oo positiivista et naisia iskee :) mitä sitten? Taidat olla kade