TERVEMENOA!

5100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

"Niin naisten kuin miestenkin rakastama näyttelijä"

Kenen nimissä ne noita kirjoittelee?
Hintitkö nykyisin määrittelee ihmisten tunteetkin?

Äänestä

"Mitä minä täällä teen"

No, istut valittamassa ja mainostat homoutta, eli levität homopropagandaa.

Äänestä
  • Niinpä! Saatanan hinttapuli inisee ja kitisse, kuvitellen olevansa joku ylijumala. Hyvä kun lähtee pois! Kuvottava hintti!

    Äänestä

Jipppiiii yks hinttapuli vähemmän,nyt on juhlan paikka samppakaljat esiin.

Äänestä

mikä vittu tää holma oikein on?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LoputPerässäKiitos kirjoitti:

http://www.hs.fi/kulttuuri/a1460689699076

EMME JÄÄ KAIPAAMAAN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu