Hyvä juttu ja tervemenoa! Ei valitettavasti tule julkihomoa ikävä. Nyt saa lapsetkin katsoa teeveetä laajemmin, ettei joka välissä tarvitse sensuroida julkihomoja pois.
Näyttää vaan siltä, ettei homot oikein ymmärrä demokratiaa, jos on vähemmistössä on siihen tyydyttävä.
Anttikin olisi Suomessa menestynyt, jos olisi malttanut pitää suunsa kiinni mielenkiinnostaan pippeliä kohtaan.
Näyttää vaan siltä, ettei homot oikein ymmärrä demokratiaa, jos on vähemmistössä on siihen tyydyttävä.
Anttikin olisi Suomessa menestynyt, jos olisi malttanut pitää suunsa kiinni mielenkiinnostaan pippeliä kohtaan.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kuka on Holma ja miksi ihmeessä te hörhöt olette niin kiinnostuneita homoista ettei palstalla enää muusta puhutakaan?
Koska he ovat Saatanan oikeakäsi ja täten he rapauttavat yhteiskuntamme moraalin ja sitä kautta tulee maahamme sekasorto.
Höpsistä. Mielikuvitusolentosi eivät tee yhtään mitään.
Sekö tässä maassa on pahinta homous, minä laittaisin ensin pedofiilit ,huumehörrit, ja väkivaltarikolliset ulos maasta!
Minkä maan ajattelit heidät huolivan?
Siinäpä sulle miettimistä ,eiköhän ne jollekkin autiolle saarelle saataisi. Nämäkö on niitä hyviä ihmisiä, joita täällä suojellaan veroeuroin vankiloissa, siinä on sitä järkee.
En minäkään homoista perusta, saisivat mielellään loput mennä Holman perässä mihin tuo sitten onkin menossa, mutta minun mielestäni Suomen pitäisi päästä eroon laittomasti maahan tulleista matuista. Niistä ei meille ole mitään iloa, pelkkää surua ja taloudellista ja psyykkistä vahinkoa.
Tällä hetkellä näyttää siltä, että elintasoa metsästävät ja koko ajan röyhkeämmiksi muuttuvat matut saavat aikaan sisällissodan alati köyhtyvässä maassamme.
>En minäkään homoista perusta, saisivat mielellään loput mennä Holman perässä mihin tuo sitten onkin menossa
Kaikki lahkouskovaiset Lontooseen! Suomi24 toimii kyllä sielläkin.
Pettymykseksesi Holma tulee yhä näkymään töllössä homostelullaan lapsiasi Helvettiin vokottelemassa. Suomen ja Lontoon väliä kuljetaan kävelyvauhtia vasta sitten ḱun Jeesus on loikannut alas ja tuhonnut ihmiskunnan kaikki saavutukset.
Niin varmaan tulee, kun ensin hakitaan HIV lontoosta ja sitten tehdään reality sarjaa hoitojaksoista Suomen teeveessä. JA VERONMAKSAJIEN VAROILLA!!
Kyllä sillä on tietääkseni sopimuksia ihan "tavallisista" ohjelmista tehtynä. Hiv-hoidosta ei enää saataisi aikaan sen kummempaa sarjaa kuin vesirokosta.:)
Lontoossa sitä rasismia vasta onkin - Britannia edelleen luokkayhteiskunta. Ovat kaulaansa myöten pakolaisissa ja haluavat irti eu:sta. Olis kannattanut valita joku muu paikka.
Holmalla lienee parempaa tietoa Lontoon oloista kuin sinulla, kun on siellä paljon viihtynyt.
Sukupuolinen suuntautuminen on jokaisen oma asia. Turhaan sitä toitotetaan,kun teemme työtä jne.Seurustelukumppanille se on tärkeä tieto ei muille.Opetetaan ihmisille vaan suhtautumaan hyväksyvästi vähemmistötkin,paitsi rikolliset.
http://mvlehti.net/2016/04/20/onko-iso-britannia-antti-holman-paratiisi/
jos antti muuttaisikin venäjälle, lisäisi vähän jännitystä.
Jokainen, joka vielä tänäkin päivänä kehtaa jakaa MV-"lehden" hevonpaskaa, on täydellinen idiootti.