Katsokaa MV sivuilta mitä puhuu oikeusministeri Lindsröm!!? Onko suomi enää oikeusvaltio,tavatessa tuon isänmaan petturin,tulee turpaan! Ter. Mummo Keski-Suomesta
Persut haluaa harjata koko suomen!!!
Nytpaloihihat
10127
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Nyt en ihan pysynyt kärryillä..?
niiin mikähän uusiosana tuo harjata tässä on??????????
Paperimies ministeri ei pidä raiskausta esteenä saada turvapaikkaa. Mölöturpa urpo siinäkin. Menis vassareihin.
perseillä toisenlaiset jutut ennen vaaleja ja varmaan kuvittelevat että nuolemalla Kokoomuksen persettä tulee hallituspaikka jatkossakin mutta ei tule kun kukaan ei niitä äänestä.
Persut ovat desanteja, jotka ajaa suomea sisällissotaan.
Lindström on Kokoomuksen desantti, ilmiesesti tehnyt lehmänkaupat, että pääsi ministerin- ja johtopesteihin.
Olisikohan Muutoksesta tai Suomidemokraateista mihinkään musluvyöryn stoppaamisessa, kun persuleissa siihen ei selvästikään ole miestä?
Oikeesti,nyt paloi hihat,saatanan isänmaan petturit tervetuloa Jyväskylän kävelykadulle puhumaan paskaa, täällä odottaa 40v veronmaksaja duunari,Vittu nyt loppu kansankusetus! Jk.Meillä ei rikos/ulosottorekisteriä,saa tulla kotoa hakee!
Just täällä odotetaan ISÄNMAAN PETTUREITA! Ps.Aliarvioitte kansan älyä,seteliselkärankaiset!
Tervetuloa veronmaksajien tapaamiseen,SAATANAN TUNARIT!