temus olis ollut parempaa. Meinaan, kun keulahahmo on elähtäneen huoran, tai pubiruusun näköinen ja sponssaajat läskin pattayankiertäjäjuopon tai härskin autokauppakusettajan näköisiä, niin olisi ajatellut että hälytyskellot olis soineet pahasti. Koska onhan nämä tunkit yleensä baarissa tavallaan sellaista street smart porukkaa ja kohtuu tarkkanäköisiä ympäristöstään, vaikka ölövi maistuukin näille pöljille ja eivät muutenkaan mitään ruudinkeksijöitä ole!
Mutta tais tulla aliarvioitua ihmisten tyhmyys!
Jotenkin olis ajatellut että koinareitten ihmistun
6
201
Vastaukset
- sivistyssulletuntematon
"Mutta tais tulla aliarvioitua ihmisten tyhmyys!"
Niin teidän arviothan tuntuvat menevän kerta toisensa jälkeen pieleen.
Tyhmyytesi todistat toki itse huorittelulla, ikärasismilla sekä ihmisten ulkomuotoon puuttumisella, mikä suorastaan huutaa sivistymättömyytesi maailmalle. Olet säälittävä!Älä SINÄ puhu tyhmistä, coinari!
Et käsitä mitään reaalimaailman asioista. Olet AASI, IDIOOTTI!
Kaikki coinistit ovat IDIOOTTEJA!
Meidän arviot ovat kaikki osuneet KOHDALLEEN!
Onecoin on osoittautunut ponziksi.
Onecoinin kauppapaikat eivät koskaan aukea.
Onecoinia johtavat taustaltaan hämäräperäiset henkilöt.
Onecoiniin sijoittavat rahaa ainoastaan TYPERYKSET.
Onecoin pyramidi on kaatumaisillaan
KAIKKI nämä arviot ovat osuneet KOHDALLEEN! Määly!
Poijjaat! Taasen!
T.Avotampio- Jagetsi
Jopas pääsi pojulta parku. Tuliko otettua onecoin tatuointi liian näkyvään paikkaan?
- Hihihihihhihihhhhiii
Avotampio_ kirjoitti:
Älä SINÄ puhu tyhmistä, coinari!
Et käsitä mitään reaalimaailman asioista. Olet AASI, IDIOOTTI!
Kaikki coinistit ovat IDIOOTTEJA!
Meidän arviot ovat kaikki osuneet KOHDALLEEN!
Onecoin on osoittautunut ponziksi.
Onecoinin kauppapaikat eivät koskaan aukea.
Onecoinia johtavat taustaltaan hämäräperäiset henkilöt.
Onecoiniin sijoittavat rahaa ainoastaan TYPERYKSET.
Onecoin pyramidi on kaatumaisillaan
KAIKKI nämä arviot ovat osuneet KOHDALLEEN! Määly!
Poijjaat! Taasen!
T.AvotampioHei ota niitä punaisia pillereitä puolikourallista ja sitten paskaa päälle, niin siinä sitten hontturoi paskajätkä haiseva hattu päässä.
- AvotampioFTW
Kyllä se vaan jännästi puristaa päästä hieman kun katsoo miten sinisilmäisiä ihmiset voi olla ilmiselvään kusetukseen.
Ja härskeintä tässä on se, että vielä mennään afrikkaan koijjaamaan missä ihmiset oikeesti näkee nälkää. Niin kuvottavaa toimintaa kun voi vaan olla!
Toivotaan, että viidakonlaki korjaa nämä luopiot jonnekkin mihin ei aurinko paista. - persejäbä
Suu auki joutuu katsomaan tätä kusetusta, että miten tämä voi olla mahdollista. Vaan joillekin taitaa olla se, että johonkin tutun tuttuun luotetaan niin sokeasti, että ei ajatella että kyseessä on kusetus. Mutta herääminen onkin sitten sitä karumpi ja sillat palaa aika pahasti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit896052KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3365351Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja222707Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei512615Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852841885Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1051697- 1141581
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro181543seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1241464Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1351413