Voihan itku kun hävittiin ihan omaa syytämme. Tietty tämä virheellinen tapparan 1-2 voittomaali oli paljon suurempi kuin meidän tekemä paitsiomaali (3-0 maali ) edellisessä kotipelissämme. (jaa, millä perusteella? )
Pelin lopulla tehdyt maalit kerrotaan esim kertoimella 2.5 tms ?? Maali kuin maali ja tuomarivirhe ja silla selvä kumpikin.
Liiga ei halua meidän voittavan(nyyh)
theluttisarttu
2
122
Vastaukset
- mestaruusss
Tappara oli parempi....ja ei missään nimessä olisi pitänyt jäähyä viheltää tapparalle kun tuomari tuli mäntylän eteen eikä vaikuttanut pelitilanteeseen...
- Säälittäväpunainenjengi
Eikä virhettä edes tapahtunut. Sitten nämä äidin pikkutalttahampaat jaksavat itkeä ettei Liiga halua heidän voittavan! Liiga varmaan ei halua minkään muunkaan joukkueen erityisesti voittavan; se näillä itkupilleillä ei varmaan tullut ihan mieleen.
Palatkaa äidin helmoihin pelaamaan itkupotkuraivariminussaeiollutvikaakiekkoanne kun Tampereella nostellaan kannua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804486
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854381Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433729Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163423Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402947Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102654En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142632IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm391983Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581718Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli951253