KEMPELE JA SIPILÄ JÄÄ HISTORIAAN

SIPILÄÄNRASKAASTIPETTYNY

Sipilä jää Suomen historiaan mihin ei Katainen pystynyt eikä Vanhanen Sipilä pystyy ajamaan hyvinvointivaltion alas

11

205

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PAAVONMIES

      Kyllä varmaan näin käy

    • lfkjadfhjas

      Saatanan Sipilä, vie meitä liittovaltioon!

      Salassa pidetty sopimus:
      "Syyskuussa 2015 Ranska, Saksa, Italia ja Luxemburg allekirjoittivat tavoitesopimuksen, jolla kaavaillaan päätäntävallan siirtoa Brysseliin kaikissa yhteiskuntaa koskevissa asioissa. Asiakirjan mukaan konkreettisia ehdotuksia integraation edistämiseksi tehdään Luxemburgissa toukokuussa pidettävässä kokouksessa."

    • tolvajärvelläOliIsäkin

      Kehtasi Sipilä tulla puhumaan veteraanien juhlaan. Miten tuo ketku kehtasi näyttäytyä miehille, jotka taistelivat itsenäisyytemme puolesta.
      Kauan emme ole Sipilän ansiosta suomalaisia, sillä muslimit ottavat vallan. Muslimilapset jo sanovat koulussa, että meitä on kohta eniten.
      Muuta ei tuosta miehestä voi sanoa, kuin isänmaan petturi.

      • kaikkihansen.näkee

        Totta !! Sipilä petti suomen kansan. Matut ovat etusijalla ja tärkeitä hänelle. EI suomalaiset. GOOGLE : Murkut.org


      • Tekoja.kaivataan

        Eikä sitten kellään ollut munaa ampua sitä roistoa! Vai eikö ole pyssyjä? Ei minullakaan, valitettavasti.


    • Ählääämmmi

      Jokos siellä Kempeleessä on moskeija pystyssä terroristien koulutusta varten? Tätä menoa on pytinki kohta joka käpykylässä ja ukot perseet pystyssä joikaamassa. Sitä saa mitä tilaa.

    • sipilätönnä

      Älyääköhän Sipilän lähisukulaiset hävetä Sipilän tempauksia?
      Veikkaan, että eivät sillä Sipilä tukkii seteleillä niiden suut ja aivotoiminnan.

    • rahaaaaaa

      Onkohan sillä niin paljon rahaa.?.....?

    • SipiläEiOleIsänmaallinen

      Menis nyt Sipilä vierailulle niihin maihin, joihin meni sen kutsuhuuto, että tänne vaan kaikki rikolliset ja pahantekijät, joita voidaan rangaista kotimaassanne.
      Menisi nyt Sipilä puhumaan, ettei meillä ole kertakaikkiaan varaa ottaa enempää elättejä. Suomalaiset ovat vihaisia maahantunkeutujille. On vain ajan kysymys milloin suomalaisten päreet palaa!
      No onhan meillä jonkun verran niitä suvakkipatjoja, mutta ei niitä kaikille riitä.

    • valtaako

      On sillä Sipilä lähtee valtaa......

    • auta.armias

      Meille suomalaisille tuli ny se antiristus 2015 lampahan vaatteis

      voi rissus sentää

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4378
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      149
      3165
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      48
      2482
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      50
      2407
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      98
      2065
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1883
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1616
    8. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      23
      1612
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      154
      1451
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      34
      1253
    Aihe