Luin tuolta ohjeita miten saada yhteys enkeliin. Minä pyysin enkeliä näyttäytymään tai antamaan edes merkin, mutta ei mitään. Yhtä tyhjän kanssa. Niitä ei ole olemassa tai sitten eivät halua olla kanssani missään tekemisissä kuten ei kukaan ihminenkään.
Enkelitkin inhoaa mua
7
205
Vastaukset
- korvaamaton
Enkeleitä ei ole ja muut ihmiset ei pidä sinua tärkeänä.
- 12_13
"Luin tuolta ohjeita miten saada yhteys enkeliin. "
Miksi haluat yhteyden enkeliin?
Raamatullsiet enkelit ovat Jumalan viestintuojia. Olisi siis järkevämpää ottaa ytheyttä suoraan Jumalaan. - tsstgtrs
Kukaan joka ei saa yhteyttä enkeleihin ei menetä yhtään mitään. Enkelit eivät koskaan ole tuoneet kenellekään mitään, eivät ohjeita, eivät terveyttä eivätkä apua. Raamatussakin enkelit tuovat pelkästään huonoja uutisia kuten ilmoittavat jonkin henkilön tai valtakunnan tuhoutumisesta.
http://see_the_truth.webs.com/
Meditaatio ja muut harjoitteet ovat ainoa keino jolla ihminen voi edistyä henkisesti eikä niillä ole mitään tekemistä enkeleiden kanssa.
http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/Satanic_Meditation.html- meditaatiosolmu
Saunasolmu joogaava enkeli elää henkisessä pullossa.
Elätte valheessa ja olette tyytyväisiä siihen... SAIRASTA
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1245619
- 725232
- 994315
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753690Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603338- 442930
- 152337
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️582079- 461955
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381743