Näyttää uhkaavasti siltä

että fennon kielikokeilut rajoittuvat yksinomaan aunuksen alueelle ja sen lähiympäristöön.
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se on sinun mielipiteesi, jolla ei ole mitään arvoa. Hakeutuisit hoitoon.

Olet ilmiselvästi mielenterveyspotilas, jolla on epäterveitä seksuaalifantasioita. Sinunkaltaisiasi tärähtäneitä on S24 -palsta täynnä.

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VoihanHarmi kirjoitti:

että fennon kielikokeilut rajoittuvat yksinomaan aunuksen alueelle ja sen lähiympäristöön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu