Minun tekee mieleni suklaata.

Mutta en saa sitä, koska nyt ei ole viikonloppu. Onko muita, joiden tekee mielensä suklaata?
4105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lapsena tuli syötyä ja juotua kaakaota mutta ei enää kovin usein. Kaakaonibsejä ja luomukaakaotakin kokeilin mutta himo niihinkin meni pois.

Äänestä

Kyllä sitä on saatava..kadun kun en Tokmannin tarjouksesta viime viikolla ostanut sitä 4 levyä /7€ Marabouta.....hmm...

Äänestä
  • te puhutte siitä minunkin alkaa tekemään mieli!!!!! Pakko kai ostaa huomenna suklaalevy. Tai patukka.

    Äänestä

Tarkoitat että haluaisit mustaa naista?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suklaapöllö kirjoitti:

Mutta en saa sitä, koska nyt ei ole viikonloppu. Onko muita, joiden tekee mielensä suklaata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu