Hillary Clinton on Hitleri Trumpinkin rinalla

, sen osoitti ulkoministerinä ollessaan, kun esti Syyrian kapinallisten demokratia äänestyksen.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Heidät pitäisi laittaa samaanpöytään ulkopolitiikkaa puhumaan, niin nähtäis kumpi oikeistolaisempi ja ulkovaltoja kunnioittaa ?

Äänestä

Paikalle pitäisi kutsua myös Sepe susi. Se huutaisi kaikille jotta jo se nyt on prkle jos ei nää markkinat järjesty. Ja junailijat väistääää.

Äänestä

Trumppi myönsi Yhdysvaltain virheet sekaantua vatatioiden asioihin, se on jo historiallinen teko. Nyt kaikki länsiliittolaiset ja epädemokraattiset mediat valjastettu propakoimaan Trumpin rauhantahtoa vastaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abrahamm kirjoitti:

, sen osoitti ulkoministerinä ollessaan, kun esti Syyrian kapinallisten demokratia äänestyksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu