Realisointipalvelu Relax Oy - onkohan nämä sumuttaneet muitakin kun meitä.
Neuvo: Jos on aivan pakko asioida Realisointipalvelu Relax Oy:n kanssa niin lukekaa "pienellä präntätyt tosi tarkasti.
Jos haluatte olla turvassa niin kiertäkää nämä kaukaa.
Realisointipalvelu Relax Oy
5
4318
Vastaukset
- Maija_M
Mulla on kokemus. Välitetty tavara osoittatu ihan muuksi kun oli annettu ymmärtää. Mutta en saanut millään kauppaa purettua.
- Eerot
Myivät huutokauppa comissa väliseinällisen koirahäkin meille. Kun me olimme häkin maksaneet ja purkaneet, niin Juha Kiviniemi kertoi myyneensä häkin toisen puolen jollain muulla nettihuutokauppapalstalla toiselle ostajalle. Maksoimme koko häkista ja saime puolikkaan. Aika vekkuleita.
- Pasi-Anssi
Mitä kuitissa lukee?
Vai saitteko kuittia?
Näytti olevan joku häkki myyty
https://huutokaupat.com/fi/v/289811
Jos on konkurssipesän omaisuutta niin ottakaa suoraan pesänhoitajaan yhteyttä, eiköhän asiat oikaistu? - Eerot
Kiitos hyvästä neuvosta.
Koitimme sitä toteuttaa. Realisointipalvelu Relax Oy/Juha Kiviniemi eivät vastanneet sähköposti tai teksiviesti kysymykseemme "kuka on pesänhoitaja" . Eivät siis mitään.
Tänään lauantaina Juha Kiviniemi vastasi puhelimeen ja kieltäytyi kertomasta kuka on pesänhoitaja.
Löysimme kuitenkin konkurssiin menneen yrityksen omistajan/yrittäjän yhteystiedot netistä. Kysyttäessä hän ilmoitti välittömästi pesänhoitajan nimen. Kiitos siitä hänelle. Nyt sitten on sitten otettu yhteyttä pesänhoitajaan sähköpostitse. - Anonyymi
Eerot kirjoitti:
Kiitos hyvästä neuvosta.
Koitimme sitä toteuttaa. Realisointipalvelu Relax Oy/Juha Kiviniemi eivät vastanneet sähköposti tai teksiviesti kysymykseemme "kuka on pesänhoitaja" . Eivät siis mitään.
Tänään lauantaina Juha Kiviniemi vastasi puhelimeen ja kieltäytyi kertomasta kuka on pesänhoitaja.
Löysimme kuitenkin konkurssiin menneen yrityksen omistajan/yrittäjän yhteystiedot netistä. Kysyttäessä hän ilmoitti välittömästi pesänhoitajan nimen. Kiitos siitä hänelle. Nyt sitten on sitten otettu yhteyttä pesänhoitajaan sähköpostitse.Kiviniemi ei kyllä käy kaikilla pytyillä.
Itselle tuli kaksi kokemusta samasta firmasta.
Ensimmäinen ja viimeinen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata401410Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.981355Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l2891245- 1091105
- 191051
- 651028
- 711012
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva161009Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f176878Vihdoinkin lavatansseja tv:ssä - Juhannuksena tanssitaan, bändeinä Yölintu ja Komiat!
Jes, vihdoinkin lavatansseja taas televisiossa! Keskikesän juhlaa vietetään tänä juhannuksena Tuuloksen Kapakanmäellä ju17833