Jenkit tappoi kymmeniä Lääkäreitä

Ilmaiskussa Afganistanissa Suomalaisia sotilaita ei ollut mukana. Onneksi.
563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei se haittaa!
Se oli rauhannobelistin käskystä pudotettu rauhanpommi niin kaikki ku semmoseen kuolee pääsee samantien jonon ohi suoraan taivaaseen! :)

Pikkumoka!?

Äänestä

Se on noilla isomilla pojilla (USA, Venäjä, Kiina...) vähän tyylinä, et kun pommitetaan, niin siinä ei muutama siviili tai lääkäri oo kuin pikkasen tiellä...

Äänestä
  • Juu ja mä laskisi n kyl ehdottomasti Israelinki mukaa toho kaartiin?
    Niille ku ei tunnu olevan väliä silläkään vaik tönö ois täynnä YKn porukkaa?! :/

    Äänestä

  • Tappoivat suomalaisen tarkkalijan taannoin eikä koira perään haukkunut

    Äänestä

No ne nyt ovat pelkkiä afgaaneja ja niitä sikiää lisää kovalla vauhdilla jopa Suomen eduskunnassa porsimassa kohta puoleen yksi afgaani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arhipave kirjoitti:

Ilmaiskussa Afganistanissa Suomalaisia sotilaita ei ollut mukana. Onneksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu