Vahanaama Steffy

muistuttaa lähinnä jo rusakkoa. Suu ei menee enää kiinni kun turpaa niin muotoiltu. Pitikö sen tulla taas tuohon takaisin!!
15676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Steffy oli vähän aikaa sitten vielä kaunis nainen, nyt tuo naama on turvotettu lähes tunnistamattomaksi, hui kamala, minkä näköinen!

1Äänestä

Alya on alettu kuvaamaan yleisesti tunnetuilla merkeillä skitsofreniassa, mutta mikä on Steffyn mielenvamman nimi?
Rakkaus!? ei todellakaan. Liam on muuttunut, ajat ovat muuttuneet mennyttäaikaa -tapahtumia ja tunteita ei voi purkittaa ja elää uudelleen...
En tunne psykiatrisia sairauksia, mikä on Steffyn mielenvamman nimi? Toki on sairaus mikä tahansa, se varmasti on seuraus Isänsä naisrimpuloista Brook >< Taylor Toki Steffy rakastaa vain itseään ja ottamista toiselta..

Äänestä

http://www.mtv.fi/viihde/ohjelmat/kauniit-ja-rohkeat/uutiset/artikkeli/turbohuulet-ja-kiristetty-naama-taylorin-tv-tytar-kuin-aitinsa-kaunareissa/5279806
Jossain tämä Steffyn näyttelijä kertoi olevansa yleisön mielestä Ron Mossen näköinen.

http://www.mtv.fi/viihde/ohjelmat/kauniit-ja-rohkeat/uutiset/artikkeli/turbohuuli-taylor-turmeli-kasvonsa-katso-kuvat-kaunarit-tahdesta/5208478
Kuva kaksi Hän oli mielestä yksi maailman kauneimista naisista kuvö kymmenen myös rinnat ovat täytetty...

Äänestä

Steffy sais joutua vankilaan, koska tappoi Alyn. Ivy sentään hyvä ihminen ja sata kertaa kauniimpikin. Ihmettelen sen Liamin naismakua, kun tommosta töröhuulta muka rakastaa.

Äänestä
  • Älä nyt noin sano, huonossakin repussa voi olla hyvät eväät.

    Äänestä

Enää ei tarvitse ihmetellä sarjan suosion laskua. Maya Steffy No onhan tuo tulossa myös Suomeen kaikki jaetaan ihonvärin perusteella ja vähemmistölle on anettava suhtessa enemmän muuten on rasisti. Joku tyhjentää Ivyn puhelimen ja se on siinä.

1Äänestä
  • Onko oma poliisi komisaario Baker lomalla.

    Äänestä

Vahanaama oli hyvin sanottu. Steffy on kammottava atominarttu!

Äänestä

No+ainakin+Amerikassa+on+55+%+kansalaisista+musti+ja+ruskeita...

Äänestä

Brooken näyttelijä on hyvännäköinen--en muista nimeä..Kelly joku?--jos on naamaa paranneltu, se on tehty taidolla ja maltilla.

Äänestä

Minusta on epäuskottavaa, että Liamin ja Wyattin kaltaiset herkät pehmomiehet sopisivat brutaalille ja karkeasyiselle Stefylle, jossa ei tunnu oikein olevan mitään luonteenpiirteitäkään, seksikkyyden lisäksi. Suhteiden kuvaus vaikuttaa siksi teennäiseltä, eikä mitään oikeaa kemiaa tunnukaan löytyvän. Esim. Hope oli paljon sopivampi Liamille tyypiltään ja olemukseltaan.

Steffyn lähin vastapari sarjassa voisi olla stallion Bill Spencer, jolla on vähän saatanamaiset kasvot ja perusmaskuliininen käytös.

Äänestä
  • Hyvin sanottu!

    Äänestä

Huvittavaa se, että kun asiat pitää sarjassa saada tapahtumaan äkkiä, niin esim Steffy vaikuttaa tosi hutsulta: sulhanen on poissa muutaman viikon, ja heti aloitetaan suhde toisen miehen kanssa ja mennään jopa naimisiin. Alkaa tosiaan epäilemään naissukupuolen aivoja ja moraalia, jos tämän ottaisi vakavasti.

Tässä valossa Bill Spencerin avioliiton merkityksen korostaminen tuntuu kornilta, kun kaikki menee naimisiin vuorotellen kaikkien kanssa ja eroaa vähän väliä.

Ja Steffin ilmeettömät kasvot alkaa kyllä jo ärsyttää. Ilmeet muodostuu lähinnä suun töröstelystä, muut kasvojen lihakset eivät värähtele lainkaan kun nainen yrittää ilmehtiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


4io49 kirjoitti:

muistuttaa lähinnä jo rusakkoa. Suu ei menee enää kiinni kun turpaa niin muotoiltu. Pitikö sen tulla taas tuohon takaisin!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu