Olin kyllä liian kohtelias sulle

olis pitänyt näyttää keskaria vastaukseksi tai olla muuten vaan reagoimatta mitenkään. En koskaaan anna sulle anteeksi kaikkea tätä paskaaaa.
8302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mistä nyt kenkä puristaa?

Äänestä
  • No kuule mietipä sitä. En enää jaksa ymmärtäää. Nyt tuli raja vastaan mullekin. Menetit mahdollisuutesi jahkailemalla liian kauan!!!

    Äänestä

  • hyvääloppuelämäää kirjoitti:

    No kuule mietipä sitä. En enää jaksa ymmärtäää. Nyt tuli raja vastaan mullekin. Menetit mahdollisuutesi jahkailemalla liian kauan!!!

    Oliko se raja siinä, että otit ja valitsit toisen... Ei mennyt pitkään siinä jutussa...

    Äänestä

  • hyvääloppuelämäää kirjoitti:

    No kuule mietipä sitä. En enää jaksa ymmärtäää. Nyt tuli raja vastaan mullekin. Menetit mahdollisuutesi jahkailemalla liian kauan!!!

    Oletko itse jotain tehnyt asian eteen? On niin helppo syyllistää vain toista kun itse ei tee mitään.

    Äänestä

  • Vähän vaikeaa kun toinen kieltää ottamasta yhteyttä....joten mieti sitä...

    Äänestä

Mihin asiaan olit liian kohtelias.....kysymykseen....vai...muuhun?

Äänestä
  • Olisi kerrankin pitänyt olla ilkeä niin ehkä olisi oppinut jotain tuokin

    Äänestä

Tuo vaatis tarkennusta, muuten 50 naista ja sama määrä jamppoja kärvistelee tunnontuskissaan, mitä nyt on tullut kaivatulleen tehneeksi tai lataa samalla mitalla takaisin. Kun pystyisi varjelemaan kokemattomat. On tää ihaaana ja mielipuolinen cusetuksen laakso, oikea unelmapaikka tärvellä ihmisten herkkyyttä ja kovettaa tunne-elämää. Uskaltakaa silti kaivata ja etsiä oikeaanne, jokainen kaipaa hyväksytyksi tulemista ja rakkautta, puskista vyön alle iskevätkin.
Ap, kiltteyttä ja kohteliaisuutta käytetään nykyään sumeilematta hyväksi, ootko varma, ettei joku tahtoihminen esiinny tuona raukkamaisenasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oletraukkamainen kirjoitti:

olis pitänyt näyttää keskaria vastaukseksi tai olla muuten vaan reagoimatta mitenkään. En koskaaan anna sulle anteeksi kaikkea tätä paskaaaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu