Nimittäin skodan viimeisimmät korimallit.
On ne kyllä törkeän näköisiä
hyi_helvata
584
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Juu. Varsinkin uusi Superb, niin kamala niin kamala. Dacia Duster on kaunis! Sen kissa ostaisi!
Minäkin käyn aina Alepan kassalla kuittailemassa, kuinka törkeän näköisiä ne myyjät on...
Skodat on rumia. Ei ole tietoa, että onko muotoilu hoidettu vasurien ryyppäjäisissä penkin alla örveltäessä. Sitten on ressukoita, jotka hankkivat skodan ja häpeävät sitä silmät päästään.
Täällä myös kerrottiin, että skodan muotoilu on hoidettu Prahan puistoissa viruvien juoppojen toimesta. Viinin litku tilkkasella ne on houkuteltu tekemään skodan muotoilut. Näin saadaan halppis-kovamuovikipan tuotantokustannukset pysymään alhaisina, kun juopot viinipalkalla suunnittelevat, ja entiset kommarit robottaa muutamalla eurolla tunti skeidatehtaalla. Osista on suurin osa venäläisiä tai neuvostoliittolaisia jäte- ja ylijäämäosia.
On siinä muotoilijat nauraneet, kun ovat kondomin sisään työntäneet vanhaa sukkaa ja tarjonneet sitä skodan uudeksi muodoksi. Viinitilkalla saa hyvät naurut ja skodukka tehdas ehtaa skeidaa muotojen suhteen. Sitten vaan myyntiin 5x hintaisena. Komukkavasurit tekee osamaksu/rahoitus sopimuksia vuosiksi eteenpäin. Mahtaa niitä kohta harmittaa, kun parempaa ladukkaa tulee venkusta 12 tonniin. 6donaa sekin oli ensin, mutta verot on veroja.