paksuna?"/> paksuna?"/>

Mariannan diagnoosi

aaaaaaaaaab

"Elämä ohi" -> paksuna?

7

430

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Salkkaritpaskalla22

      Ei, vaan elämä edessä.

    • Sergei_Kuula

      Mitä täällä oikein kirjoitellaan, että Mariannalla elämä on ohi? Vastahan me mentiin kihloihin ja hääpäiväkin on tulossa, sitten kun päästään ajankohdasta yksimielisyyteen morsmaikkoseni kanssa.

      Paksuna? No, ei helkkarissa oo! Kuinka se ois edes mahdollista, kun eihän me olla oltu sillain miesmuistiin. Milloin on Mariannalla työstressiä, väsymystä tai muuta syytä, ettei seksi maistu.

      • Tarzanin_poika

        Marianna antoi sulle siksi että luulisit olevasi Sebastianin lapsen isä. Jos ei olis antanut niin olisit hoksannu että et ole lapsen isä koska ette ole panneet pitkään aikaan.


      • Sergei_Kuula
        Tarzanin_poika kirjoitti:

        Marianna antoi sulle siksi että luulisit olevasi Sebastianin lapsen isä. Jos ei olis antanut niin olisit hoksannu että et ole lapsen isä koska ette ole panneet pitkään aikaan.

        No voi helkkari! Meikäläistä on taas viety kun litran mittaa enkä oo huomannu mitään. Vaikka oishan toi pitäny havaita Mariannen seksilakosta milloin minkäki verukkeen perusteella.

        Ei hitto. Pitääkö tästä hypätä Rovaniemen junaan ja suunnata kohti anoppilaa? Peppi huolii mut ihan varmaan, eihän sillä oo ketään. Taikaakin näkis samalla. Vai pitäiskö mun alkaa pokata sitä lakimuijaa, niin ois puntit tasan?


    • Sebubanussii

      Meikäpoika se vaan käy nussiskelemassa velipoijan muijaa, heko heko..
      Kiriä vittuhan Mariannella on heh heh..
      Sergei ku tietäs nii kyllä sitä vituttas hoho hoho...

    • apa66

      Fiktiohahmot kirjoittelevat jo itsekseen.

      • PölhöJooseppi

        Tai sitten faktaohahmot kirjoittelevat fiktiohahmoina. Kohta tulee Linda ja pidättää idenditettivarkauksista epäiltyinä. :,-D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      37
      11695
    2. Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa

      Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san
      Maailman menoa
      33
      4639
    3. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      250
      2810
    4. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      144
      2574
    5. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäkö. Asiattomatkin kommentit saa laittaa. -🏚️
      Ikävä
      107
      1633
    6. Farmi Suomi: Kokeeko Frederik, 81, saman kohtalon kuin ikämies Danny?

      Danny, musiikkineuvos Ilkka Lipsanen, nähtiin mukana Farmi Suomi -realityssä v. 2024. Danny teki yllätysratkaisun ja tuo
      Tv-sarjat
      8
      1025
    7. 40 vuotta töitä paiskinut ja 3 vuotta työttömänä mamuna Suomessa, sama eläke

      Jokin mättää. Eläkettä ei pidä maksaa lainkaan mamuille jos työhistoriaa ei ole vähintään 10 vuotta takana.
      Maailman menoa
      207
      822
    8. Et olisi niin epävarma,

      olisit varmempi, ihastuisin suhun enemmän...
      Ikävä
      82
      820
    9. Puualan yrittäjä

      Kuka mahtaa olla? Eikö tuhkaa saa levittää metsään?
      Kauhava
      10
      718
    10. En luota sinuun

      en edelleenkään yhtään tiedä oletko lintu vai kala vai kalavale. Ja ilmeisesti haluat pitää sen niin, syitä voi vain arv
      Ikävä
      60
      718
    Aihe