"Elämä ohi" -> paksuna?
Mariannan diagnoosi
7
385
Vastaukset
- Salkkaritpaskalla22
Ei, vaan elämä edessä.
- Sergei_Kuula
Mitä täällä oikein kirjoitellaan, että Mariannalla elämä on ohi? Vastahan me mentiin kihloihin ja hääpäiväkin on tulossa, sitten kun päästään ajankohdasta yksimielisyyteen morsmaikkoseni kanssa.
Paksuna? No, ei helkkarissa oo! Kuinka se ois edes mahdollista, kun eihän me olla oltu sillain miesmuistiin. Milloin on Mariannalla työstressiä, väsymystä tai muuta syytä, ettei seksi maistu.- Tarzanin_poika
Marianna antoi sulle siksi että luulisit olevasi Sebastianin lapsen isä. Jos ei olis antanut niin olisit hoksannu että et ole lapsen isä koska ette ole panneet pitkään aikaan.
- Sergei_Kuula
Tarzanin_poika kirjoitti:
Marianna antoi sulle siksi että luulisit olevasi Sebastianin lapsen isä. Jos ei olis antanut niin olisit hoksannu että et ole lapsen isä koska ette ole panneet pitkään aikaan.
No voi helkkari! Meikäläistä on taas viety kun litran mittaa enkä oo huomannu mitään. Vaikka oishan toi pitäny havaita Mariannen seksilakosta milloin minkäki verukkeen perusteella.
Ei hitto. Pitääkö tästä hypätä Rovaniemen junaan ja suunnata kohti anoppilaa? Peppi huolii mut ihan varmaan, eihän sillä oo ketään. Taikaakin näkis samalla. Vai pitäiskö mun alkaa pokata sitä lakimuijaa, niin ois puntit tasan?
- Sebubanussii
Meikäpoika se vaan käy nussiskelemassa velipoijan muijaa, heko heko..
Kiriä vittuhan Mariannella on heh heh..
Sergei ku tietäs nii kyllä sitä vituttas hoho hoho... Fiktiohahmot kirjoittelevat jo itsekseen.
- PölhöJooseppi
Tai sitten faktaohahmot kirjoittelevat fiktiohahmoina. Kohta tulee Linda ja pidättää idenditettivarkauksista epäiltyinä. :,-D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek183991Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia4892283Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1271741- 761444
- 1571433
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.91074Olisitko maailmani?
Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik34704- 27691
Lähdetkö nainen joku päivä mun kanssa Anttilaan?
Katsomaan sisustustarvikkeita ja sit mentäisiin matkatoimistoon katsomaan matkoja?25671- 45658