"Elämä ohi" -> paksuna?
Mariannan diagnoosi
7
396
Vastaukset
- Salkkaritpaskalla22
Ei, vaan elämä edessä.
- Sergei_Kuula
Mitä täällä oikein kirjoitellaan, että Mariannalla elämä on ohi? Vastahan me mentiin kihloihin ja hääpäiväkin on tulossa, sitten kun päästään ajankohdasta yksimielisyyteen morsmaikkoseni kanssa.
Paksuna? No, ei helkkarissa oo! Kuinka se ois edes mahdollista, kun eihän me olla oltu sillain miesmuistiin. Milloin on Mariannalla työstressiä, väsymystä tai muuta syytä, ettei seksi maistu.- Tarzanin_poika
Marianna antoi sulle siksi että luulisit olevasi Sebastianin lapsen isä. Jos ei olis antanut niin olisit hoksannu että et ole lapsen isä koska ette ole panneet pitkään aikaan.
- Sergei_Kuula
Tarzanin_poika kirjoitti:
Marianna antoi sulle siksi että luulisit olevasi Sebastianin lapsen isä. Jos ei olis antanut niin olisit hoksannu että et ole lapsen isä koska ette ole panneet pitkään aikaan.
No voi helkkari! Meikäläistä on taas viety kun litran mittaa enkä oo huomannu mitään. Vaikka oishan toi pitäny havaita Mariannen seksilakosta milloin minkäki verukkeen perusteella.
Ei hitto. Pitääkö tästä hypätä Rovaniemen junaan ja suunnata kohti anoppilaa? Peppi huolii mut ihan varmaan, eihän sillä oo ketään. Taikaakin näkis samalla. Vai pitäiskö mun alkaa pokata sitä lakimuijaa, niin ois puntit tasan?
- Sebubanussii
Meikäpoika se vaan käy nussiskelemassa velipoijan muijaa, heko heko..
Kiriä vittuhan Mariannella on heh heh..
Sergei ku tietäs nii kyllä sitä vituttas hoho hoho... Fiktiohahmot kirjoittelevat jo itsekseen.
- PölhöJooseppi
Tai sitten faktaohahmot kirjoittelevat fiktiohahmoina. Kohta tulee Linda ja pidättää idenditettivarkauksista epäiltyinä. :,-D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16922185Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant669317Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.217059Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va656232SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1795846Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3215350Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294871HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.854500Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm894281"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153770