paksuna?"/> paksuna?"/>

Mariannan diagnoosi

aaaaaaaaaab

"Elämä ohi" -> paksuna?

7

420

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Salkkaritpaskalla22

      Ei, vaan elämä edessä.

    • Sergei_Kuula

      Mitä täällä oikein kirjoitellaan, että Mariannalla elämä on ohi? Vastahan me mentiin kihloihin ja hääpäiväkin on tulossa, sitten kun päästään ajankohdasta yksimielisyyteen morsmaikkoseni kanssa.

      Paksuna? No, ei helkkarissa oo! Kuinka se ois edes mahdollista, kun eihän me olla oltu sillain miesmuistiin. Milloin on Mariannalla työstressiä, väsymystä tai muuta syytä, ettei seksi maistu.

      • Tarzanin_poika

        Marianna antoi sulle siksi että luulisit olevasi Sebastianin lapsen isä. Jos ei olis antanut niin olisit hoksannu että et ole lapsen isä koska ette ole panneet pitkään aikaan.


      • Sergei_Kuula
        Tarzanin_poika kirjoitti:

        Marianna antoi sulle siksi että luulisit olevasi Sebastianin lapsen isä. Jos ei olis antanut niin olisit hoksannu että et ole lapsen isä koska ette ole panneet pitkään aikaan.

        No voi helkkari! Meikäläistä on taas viety kun litran mittaa enkä oo huomannu mitään. Vaikka oishan toi pitäny havaita Mariannen seksilakosta milloin minkäki verukkeen perusteella.

        Ei hitto. Pitääkö tästä hypätä Rovaniemen junaan ja suunnata kohti anoppilaa? Peppi huolii mut ihan varmaan, eihän sillä oo ketään. Taikaakin näkis samalla. Vai pitäiskö mun alkaa pokata sitä lakimuijaa, niin ois puntit tasan?


    • Sebubanussii

      Meikäpoika se vaan käy nussiskelemassa velipoijan muijaa, heko heko..
      Kiriä vittuhan Mariannella on heh heh..
      Sergei ku tietäs nii kyllä sitä vituttas hoho hoho...

    • apa66

      Fiktiohahmot kirjoittelevat jo itsekseen.

      • PölhöJooseppi

        Tai sitten faktaohahmot kirjoittelevat fiktiohahmoina. Kohta tulee Linda ja pidättää idenditettivarkauksista epäiltyinä. :,-D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä

      Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien
      Yhteiskunta
      99
      2239
    2. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      218
      1901
    3. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      176
      1742
    4. Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta

      Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.
      Maailman menoa
      101
      1306
    5. Tapettu

      On joku kangaskadulla perjantaina
      Sotkamo
      38
      1200
    6. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      122
      1098
    7. Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?

      😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo
      Luterilaisuus
      276
      813
    8. 90kW kulutus

      Joku kirjoitti sellaisesta tehomaksuaiheen yhteydessä. Tuollainen kulutushan vaatisi pääsulakkeiden kooksi jo vaikka mit
      Maailman menoa
      180
      681
    9. Mietin sua liikaa

      Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli
      Ikävä
      47
      635
    10. Vanhemmassa miehessä

      on sellaista elämän mukana tullutta viehättävää charmia. Hän paranee iän myötä niinkuin hyvä viini tai juusto! Tuli tuo
      Ikävä
      50
      623
    Aihe