ankkurit hoi

Että KeppiJussit vei pisteet!
Vaikka olikin eka peli tälle kesälle niin olipa aneemista.
Eikös nuo SUURkaupunkilaiset pitänyt olla helppo juttu ?
Nyt menee muutama peli ennekuin tulen sinne kakkospuolelle takas.
Kyllä pelin täytyy parantua tosi paljon ettei olla ennen Jussia vielä alimmaisena.
4156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En nähnyt peliä,taisivat ankkurit häviä. Onneksi ei niin tärkeää ole keppipallo mutta johonkin peliin pitää ehtiä ja vimpelissälin on kiva läydä kattomassa pelejä. Vimpelissä on vaan niin ahtaat katsomot , vie vähän huvitusta.

Äänestä

Kortelainen oli tänään SE hemmo joka kouluutti kitronkladiaattoreita ihan 9 lyödyn arvoisesti.
Lievä vuoto ulkokentässä JO alkusarjassa.
Mukaanlukien se edellisen Jymy-Jussi-pelin Mikkolanahon itserakas kunnarinyritys .
Toivottavasti kloppi oppi jotain tuosta.

Äänestä

Ja jälleen tuli turpaan kotona.
Nyt menee hieman aikaa ennenkuin tulen katsomoon.
Suomarissakin parempia joukkueitakuin AA.
Joko PJ vaihtuu-viimeinkin.
Paljon puhutaan mutta miksi ei vaihtoja tapahdu kun ei muuten TAPAHDU.

Äänestä

Turhaan aivan turhaan, ei tuu mitään. ankkuripojat kiukuttelevia huonokuntoisia vellihousuja. mutta kyllä keitto maistuu.....Voi Voi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tilastotaisto kirjoitti:

Että KeppiJussit vei pisteet!
Vaikka olikin eka peli tälle kesälle niin olipa aneemista.
Eikös nuo SUURkaupunkilaiset pitänyt olla helppo juttu ?
Nyt menee muutama peli ennekuin tulen sinne kakkospuolelle takas.
Kyllä pelin täytyy parantua tosi paljon ettei olla ennen Jussia vielä alimmaisena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu