Palsta on täynnä kauheeta p---aa. Haukutaan ja herjataan milloin mitäkin tai ketäkin, ja samat kirjoittajat näyttää mellastavan vuodesta toiseen. Välillä joutuvat bannaan. Mutta kirjoitustyyli paljastaa, että kohta taas jatkavat. Jotain rajaa hyvät ihmiset, vähemmästäkin voi tulla haaste oikeuteen!
Lääkitys kohdalleen
13
224
Vastaukset
- jaksaajaksaajak
Oli kyllä senverran paha, henkilökohtainen loukkaus tuo, että laitan asian vireille.
Leivättömän ääressä tavataan. - haartman
eihän täällä ketään herjata! lääkkeet ottamatta?
- kesämöksä
haartmanilta jääneet lääkkeet ottamatta?
- ilpokerava
kesämöksällä lääkkeet ottamatta jälleen?
- valko.takkinen
ilpokerava unohtannu lääkkeet ottaa ?
- ilpokerava
no vittu nii onki!
- takki.valkonen
Älä välitä, hoitaja on tulossa.
- sinikkainen
Hulluksiko minua väitätte! Pistää niin vihaksi. Vilunkimiehet kuriin ja Keravan kaikki yhtiöt selvitykseen! Ylimielistä palvelua saa joka paikasta.
- hullllu
Että NIIIIN pistää taas vihaksi !
Missä ne lääkkeet on ? - ny_pistää_vihaks
Perhana, joku söi mun lääkkeet sillä aikaa kun katottiin kaverien kaa teinipornoo.
- Korkempan.Oikeuten
VITU! Tet väitäte etä moon hullu! Haastan teität KAIKI Korkempaan Oikeuten vastaman puheistane! Korken Oikkeus tuomittee teität hirtetäväksi.
Soon teile oiken kun haukute mua hulluks. - Un.Pihullu
Me ei täällä korkeimmassa oikeudessa paljon hullujen jutuille lämmetä.
Sovitaan niin, että kaikki ottaa lääkkeensä ajallaan.
AAAAAA !!-ldfkjvöoiahöfpo q'fp g.
Anteeksi.
Sain lievän hulluskohtauksen, mutta tilanne normalisoitui pikaisesti. - hih-hih
Kakkaa makkiin, makki kakkas vastaanottaa. Vastaanoton voit sä tilillesi tallettaa. Päälle sitten hirnutaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko852300- 431890
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!771682- 761436
Pitsaa selliiä
Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon261234- 481213
- 771211
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai431147- 591091
- 481088