Jumala pakottaa käymään paskalla ja kusella.
Onpa tosiaan nimensä veroinen.
Onpa tosiaan nimensä veroinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tietokonepelejäkö haluaisit pelata? Et kuiteskaan varmaan tyhmä ole.
Joskus kyllä ärsyttää kun pitää kesken kaiken lähteä vessaan, Mutta toisaalta pötkömässä ollessa on kiva lukea jotain lyhyttä (ei kuitenkaan ruokareseptejä)
Kätevämpää olisi toimia sähköllä, totisesti.
Sähköllä toimiessa on ongelmaa, että energian tuottaminen tuottaa ehkä enemänkin "paskaa", kuin jokaisen olion kehoon/runkoon läheisesti survottu saasteiden käsittelemiseen tarkoitettu vatsa-maksapernamunuais-peräsuoli....
Syö vähemmän:-) Ja pasko ja kuse suoraan kukkapurkkiin, niin huomaat, että silläkin on TARKOITUS! "Pakko lapioida PASKAA, että saisi RUUSUJA syntymään"(Juice L.)
Paskominen on kylläkin vapaa-ehtoista. Ja itse asiassa käyt vessassa mielelläsi. Siis paljon meieluummin kuin jätät käymättä.
Luonnon kiertokulku perustuu kierrätykseen ja siksi saamme koko ajan syödä kaikenlaista tuoretta ja hyvää. Ruokaileminen herkkupöydässä on suurimpia ihmisen iloja josta sinäkin nautit niin kovasti , ja joka päivä, ja monta kertaa päivässä, jos rahat riittää, vai mitä?
Nyt kun olet yrittänyt olla kuseksimatta ja paskomatta niin sinulle on käynyt niin että kusi on noussut päähäsi ja olet muutenkin ihan pashapää.
Joten suosittelen asian korjaamiseksi sitä että lannoitat luontoa ihan luonnollisella tavalla sillä paskominen on evotieteen mukaan luonnollista sillä luonnossa apinatkin paskovat. Ja samoin monet muut eläimet.
https://www.youtube.com/watch?v=zRvb9yjBGCs
https://www.youtube.com/watch?v=dHAm3qTmwYk
"Jumala pakottaa käymään paskalla ja kusella"
Kiitos kun kerroit moraalistasi!
Kiitos kun kerroit pitäväsi normaaleja kehon toimintoja moraalittomina.