Kuski etsii tyttöjä

Yössä kulkee useampikin vanhempi suomalainen äijä joka yrittää saada naisia kyytiin kun he ovat kotimatkalla. Onko muilla ollut samasta kokemusta? Eivät usko vaikka sanoo ei mutta karkaavat jos yksin kulkeva saa seuraa
10183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kaksin on kaunihimpi matkustaa. Ja sitten vasta kyyti onkin kivaa, jos saa tyydyttävän maksun.

Äänestä
  • Ennenkin on kyyti kelvannut. Jos on tapahtunut rikos, tee rikosilmoitus. Pelkkä epäily ei riitä. Mies ei vain ehkä ole ollut kiinnostava. Muutenhan olisi kaikki ollut hyvin Tampereen yössä.

    Äänestä

Voisiko aloittaja määritellä, mitä hänelle tarkoittaa "vanhempi suomalainen äijä"?

Äänestä
  • tosiasiassa kyseessä on lähes aina joku vitun karvakäsimatu, joka yrittää saada pesää.

    Äänestä

Räkänokka likat 20v ovat sitten niin perseestä.

Äänestä

Mitä uutta?

Äänestä

Mitä suomineito etsii

Äänestä

ihanko totta?
On normaalia hakee nuorta, koska omalla akalla ei enää pillu kostu jälkeen 55v.. Mit outoa on siinä? Pitäskö olla panematta? !!!!!!!!! Haistakaa kukkahattu ämmät vittu!

Äänestä
  • juurikin noin!!!!!

    Äänestä

Jos kelpais siisti ukkeli ja kiikaris vähän nuorempi tiukka pimmpsa mut räkänokka Tiina 20v en koske. Kolmekymppinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aiss kirjoitti:

Yössä kulkee useampikin vanhempi suomalainen äijä joka yrittää saada naisia kyytiin kun he ovat kotimatkalla. Onko muilla ollut samasta kokemusta? Eivät usko vaikka sanoo ei mutta karkaavat jos yksin kulkeva saa seuraa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu