miksi te vanhat hintit haluutte runkata ringissä jossain puskassa?
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Siksi puskissa, kun sinä ahdasmielinen et hyväksy runkkaamista julkisilla paikoilla, siksi.
vittu mikä hinttari oot mikset vaan runkkaa kotonas... tapa ittes likanen apina
Kuuhun kaikki hinttatit pitäisi lähettää.
Oisko teillä kovasti asiaa näihin pusikoihin, ei muuta kuin mukaan vaan, näyttää nää jutut kiinnostavan kovasti, heh
pidä turpas kiinni homo vanharunkkari
Osuko ja näytti uppoovan.
Tuu mukaan saat imeä kunnon kullia.
vitun pedo mä oon 13w
Etkä ole. Olet Tane Perähikiältä, jolla on homofobia. Älä puutu asioihin, jotka eivät sinulle kuulu-reppana.
Ei runkkarit ole homoja
No ei niin, vaikka väliin kulli maistuukin.
onhan jos ne on miehiä runkkaamassa toisiaan
Itseämme siellä runkitaan! Siksi ringissä, koska joukossa on voimaa. Se on muinainen rituaali.
se on ihan vitun homoa vitun hintit runkkaa yksiinäs kotonas vitun likanen hintti
Kiristääkö vanne nerdistin päätä? :)
Jos eivät nuo runkkaajat päällesi käy, niin mikä sinun ongelmasi on?
homous ja tollanen saatanan kusipää alhanen moraali yms huora!
Taisit ylittää itsesi löytämällä noinkin monta sanaa ja vieläpä kyettyäsi kirjoittamaan ne kommenttiisi, , , ei huono, , (sinulta) ;)
Tiesitkö, että lähes kaikki homomiehet ovat selkeästi siistimpiä ja puhtaampia niin kotinsa, kuin henkilökohtaisen hygieniansakin suhteen? Siis selvästi puhtaampia, kuin heterot?
ALLOW SÄ WOIT WAAN HAISTAA PASKAN! LÄSKI PASKIAINEN!
PUHDASPUPPELI TURPA KIINNI HOMO PASKA HOMOT RUNKKAA PUSKISSA RINGISSÄ SE EI OLE PUHDASTA VITUN LIKANEN RUSKEEN REIJÄN RITARI
Nerdist on nyt hyvä ja rauhottuu, ei tollasen kolmetoistavuotiaan ees kuuluis periaatteessa olla tällasella sivustolla kyselemässä moisia. Sun iässäs ainoo asia mistä mä hermoilin oli tulevat koulun kevättanssiaiset :D Ihmiset on erilaisia ja joidenkin (homo-/heteroseksuaalien fantasioihin ja fetisseihin kuuluu esim. tämä nimenomainen "ringissä runkkaaminen". Et voi sille mitään. Turpa kiinni.
- Hlö joka ei ole homoseksuaali tai pidä ringissä runkkaamisesta, ei ole pedofiili yms
Jotkut on bi seksuaaleja. Homo on sellainen joka voi rakastua mieheen. Me bi seksiaalit ym haluamme vain seksiä, jotkut pelkästään runkkaanista eivätkä halua edes että toinen mies koskettelee.
Täss yks kuuma jääkiekkoilija tuppi kovettuu
mi5ä vittua ammua ITTES
Oot sä lapsellinen, kaikki jo huomannut.
Kysy asioista äidiltä, auttaa jo sanojen valinnassa.
Itse olen miettinyt ihan samaa. Ne homo runkkarit tulevat vielä oikein esittelemään munaansa rannoilla, syrjäisillä kallioilla jne joilla ihmiset ottavat aurinkoa. Pysyisivät piilossa ja lopettaisivat sen kyyläämisen. Keskittyisi ainoastaan siihen munan vatkaamiseen kotona
Mitä sinä teet syrjäisillä kallioilla, eihän vaan kuitenkin kiinnosta, noh sattuuhan sitä, paremmissakin piireissä.
Olen miettinyt itse samaa, mitä iloa on kimpparunkuissa? Onko tällä palstalla runkkausseuraa hakevat bi- tai homoseksuaaleja? Olen itse nuorena miehen alkuna runkkaillut kaverini kanssa ja Harrastimme anaaliseksiäkin, mutta se on taakse jäänyttä elämää.(luulisin niin!?!) Onhan se kiihottavaa nähdä iso, kalu jäykkänä ja kieltämättä olisi mukava sitä runkata ja imeäkin! En siis pidä miesten välistä seksiä mitenkään pahana, mutta kiinnostaisi tietää miten paljon täällä runkkuseuraa hakevista on aviossa olevia heteromiehiä?
voinen todeta monen ukkomiehen kullia olen imenyt vuosien varrella. Mies kun tulee yli viiskymppiseksi ja vitun saanti kotona hiipuu, niin alkaa mulkku kiinnostamaan. Eikä siinä mielestäni mitään pahaa ole, jos imee tai imettää kulliansa ei se keneltäkään pois ole.
kuka viitsii kusisia kaluja imeä ja työntää paskavakoo voi mitä sair
Mä oon vasta 12v ja haluu toista miestä imee, sä voit syödä pääs, nerdist.ö
Asioita kannattaa ensin itse kokeilla ennenkuin alkaa niistä puhumaan. Kokeileminen avartaa mieltä siten että ymmärtää mistä asiassa on kyse ja mistä ei.
mimä.tunnen.monta.homo.ne.on.viksuja.ihmisiä.kyllä.katon.mielelään.kun.nuori.runkaa.eräs.hetero.19.6.2016.kel.14.oo
Kyllä kyllä tulen mielelläni astumaan sinua.
Nam tuu mun kyrpää ja kielet spermatkin!
Nerdist sä nautit kyrväst Sun suussa !!
Munaa se nerdist on vailla 😀
joo mun puolesta kans menkää arabiaaan saat homppelit
H1rteen tämä äijä, kaikki saa olla mitä haluaa. :)
Tiukka perse oikeille miehille 👉 http://7290000.com/G/Xs6As 👈
Kaikki miesten hauskuudet Suomessa löytyvät miesten luettelosta 👉 http://6453777.com/G/w1Z2 👈
Perus suoli24 keskustelu tässä
Eka kerran kun tää nerdist pääsee kokeilemaan seksiä miehen kanssa niin sitä se lähtee, ei enää tuollaisia kommentoi.