Eläkeläiseltä Soinille!

Kiitti vitusti, kun pää märkänä yrität ajaa minua leipäjonoon!
7125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • Valehtelu vain nostaa vihaa??

    Äänestä

Soini nappas ton päämärkänä heti omaan käyttöön kyselytunnilla...

Äänestä

Minä lähden juuri nyt leipäjonoon. Saa raitista ilmaa ja rupatteluseuraa. Ja se on kiva ettei jonossa tarvitse tuntea alemmuuskompleksia.
Jonossa haukumme persuja.

Äänestä

Olet lapsellinen. Ja unohdat senkin, että Sipilä on pääministeri. Ja senkin unohdat, että siellä on monta ministeriä. Ja kansanedustajiakin siellä on melkoinen joukko.
Ts. olet RKP:n trolli, joka ei koskaan toivu siitä, että RKP tippui pois hallituksesta. Pelkäät etujesi puolesta.

Äänestä
  • Olet aina väärässä, kuten tollopersut aina.. äänestin petospersuja, mutta en koskaan enää. Voi sitä Mäntylänkin nirvanaa, kun huusi mikä nautinto leikata eläkeläisiltä!

    Äänestä

Nyt Soini suunnittelee kusetusta jo diabeseläkeläisillekkin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyrpiintynyt kirjoitti:

Kiitti vitusti, kun pää märkänä yrität ajaa minua leipäjonoon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu