Hymyssä kysyttiin, mitä piirteitä et siedä miehissä, vastaus oli epäluotettavuus ylimielisyys ja vastuuttomuus.
MUTTA HERTTILEIJAA! Stefu on pettänyt eli epäluotettava. On selkeästi myös vastuuton ja ylimielinen! Mitä hän siis tekee Stefun perässä??? Raha!?
MUTTA HERTTILEIJAA! Stefu on pettänyt eli epäluotettava. On selkeästi myös vastuuton ja ylimielinen! Mitä hän siis tekee Stefun perässä??? Raha!?
Vastaukset 11
Vanhimmat
Nuo adjektiivit kuvaavat erittäin hyvin myös Martinaa itseään.
Martina viestii nyt kaikin tavoin, että parisuhde osastolla on "hiljaisempaa". Instassa pyllistelee tai keikkuu vähäpukeisena, keräten muiden miesten kehuja (kun oma mies ei huomioi...). Onko Stefu ollut taas yöjalassa ja Mara "kostaa" somen ja median kautta????
By the way: mihin näitä Martinan "mallikuvia" otetaan (siis instan lisäksi)???? Otattaako hän niitä omalla kustannuksellaan ihan omaksi ilokseen (ja niiden peräkammarin poikien, jotka kuolaavat instassa), vai julkaistaanko niitä oikeasti jossakin????
Martina on käynyt jo kaksi kertaa bilettämässä Dubaissa noin kk aikana sen vähän hölmön oloisen Annin kanssa jolla on paksu ja lyhyt ja karvainen arabinnäköinen tosi nuori poikaystävä... Vielä alkukeväällä Martinan piti lähteä perhelomalle Dubaihin mutta Stefu lähtikin Epsanjaan ihan muiden kanssa. Nyt Stefu oli paatilla aivan muiden kanssa jälleen bilettämässä Viron puolella. Toteutuuko "familytime" nyt edes toukokuussa kun tässä kuussa Martina veuhtoi että lähtee familytimeen Espanjaan.... EN muutenkaan tajua miten koko ajan vain lomailee? Luulisi olevan jo tylsistyttävää. Martina pitää pelkkää lomaa ainakin puolet vuodesta. Onko kunto niin huono ettei jaksa tehdä mitään töitä? Tuntuu olevan todella laiska nainen.
Ei ole huono kunto, vaan on rahaa millä mällätä.
Niin paljon on todella rahaa, että pyysi äitinsä maksamaan ulosottovelat ????? Haloota nyt. Eikö tuosta kykene jo kuka tahansa normaalilla älykapasiteetilla varusteltu ihminen tehdä omat johtopäätöksensä?
No sitä kapasiteettia ei näy sulla ainakaan olevan. Et voi tietää heidän sopimuksistaan.
Sopimus? Martina ulosotossa ja mutsi pelasti.
Ei tässä nyt mikään sopimus kiinnosta. Fakta on että äippä maksoi tyttärensä ulosottovelat. Eikä siihen ole kuin yksi syy: Ei oo tytöllä massia. Jos olisi massia, olisi itse kaikessa hiljaisuudessa maksanut velkansa pois. Ja eihän sillä ole mitään omaisuuttakaan. Jepjep, tosi hienosti menee! Buahahaaaahhaa :D
Ruma ämmä koko luuska! Levee naama laatikkopää.
EI noin 50 000 euron vuostuloilla stadissa kuule mällätä! Ja kuten Martina sanoikin, ukko ei maksanut hänen ulosottojaan ja hän itse EI pystynyt niin ÄITI MAKSOI. Kyseessä oli kuitenkin alle 20 000 euroa! Mutta matkoille kyllä rahaa riittää! Helvatta ois maksanut niilläkin matkarahoilla ULOSOTOT! Heti kun Stefu lopullisesti heittää Maran ulos niin Mara on taas uudessa uo-kierteessä. Mara ei lähde vaikka Stepu pettää minkä kerkiää.
Pelle idiootteja kummatkin, ei kukaan tervejärkinen ihminen ole martinan kanssa missään tekemisessä.