Piruako saatanan tyhmät menitte äänestämään tämän maan eu:n jäseneksi.Siinä kaikkos paljon valtaa rajojen ulkopuolelle.Ja ikinä ei takaisin tule.No nythän saa viinaa halvalla kai siitä jotain lohtua teille on pellet isänmaattomat raukat.
urputtakaa euvostoliittoon
isänmaaton
6235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mitä isänmaallemme on tapahtunut modernissa ajassa. EU pitää huolen siitä että sosialistien vehkeily saadaan aisoihin ja Suomen lainsäädäntö mukautumaan normaaliin ihmiselämään edes jollain tasolla.
Luulet vaan.Elämäni loppuun asti tulen jyrsimään tätä mätää systeemiä.Ja sen tulet myös sinä huomaamaan.Myös muutkin isänmaan petturit tulevat saamaan osansa valtio petoksestaan.Oikeistolais fasistit eivät tule koskaan olemaan turvassa tässä maassa.
sinullekin riittää tekemistä. Yritetään me muut rakentaa jotain jotta sinulla olisi jotain vahdittavaa tai tuhottavaa... Hilpeätä kyttäämistä itsellesi ja kaltaisillesi.
Kerro nyt ihmeessä että mistä Norja ja Sveitsi jäivät paitsi kun eivät liittyneet EUvostoliittoon?
turskakin sen tietää!
Sveitsiin, huomaat pian että Sveitsissä ihmiset (työtä tekevät) pärjäävät todella hyvin ilman EU:ta. Norja on henkisesti yhtä painostava kuin Suomi ja Ruotsi mutta Norjalaisilla raha rauhoittaa elämistä. Suomessa ja Ruotsissa sitä vastoin palkkatyöläisellä on ankeat olot. EU normalisoi pohjoisen sosialistivaltioiden oloja niin että viitseliäät ihmiset vielä pysyvät ko. maissa.