Uusi louhintaparometri on otettu käyttöön ja nyt on paras aika sioittaa tulevaisuuden maksuvaluuttaan. Kolikot maksaa 5 euroa koska Rujan sähkölasku on 7 miljoonaa euroa päivässä. Köyhät on kateellisia.
Monia liike elämän vaikuttajia on jo mukana esim Juha Parhiala, Ken Labine ja Igor E. Alberts. Kohta aukeaa kauppapaikat.
Lontoon mega eventti on tulossa. Kannattaa ostaa monta lippua.
Ainutkertainen mahdollisuus.
Monia liike elämän vaikuttajia on jo mukana esim Juha Parhiala, Ken Labine ja Igor E. Alberts. Kohta aukeaa kauppapaikat.
Lontoon mega eventti on tulossa. Kannattaa ostaa monta lippua.
Ainutkertainen mahdollisuus.
Vastaukset 6
Vanhimmat
"Kolikot maksaa 5 euroa koska Rujan sähkölasku on 7 miljoonaa euroa päivässä"
Siitä huolimatta suuri hyväntekijä Ruja myy kolikoita pilkkahintaan. Jos louhintakulut per kolikko ovat 5 euroa ja Ruja myy niitä yhden euron kappalehintaan, niin joka ainoasta kolikosta tulee firmalle takkiin 4 euroa. Rutjake on siis lahjoittanut 2,5 miljardia euroa jäsenille.
On se hieno ja jalo ihminen. Ja vaatimaton - ja hyvin kaunis (rääähhähhäääää, joo, tosi ihana:)
Ja Rujaa on täällä haukutaan ahneeksi
Kysymys on sioittamisesta
Kerrankin asiaa..se vaan on epäselvää nouseeko sofian kiinteistöjen arvo 400% kunnes louhinta alkaa lohkoiksi. Jännää on.
Kohta Visa konsertoi ja ahtopainemittari on katossa, sitten voidaan splitata, louhii ja antaa karavaanin kulkea vaan. Kyllä Ruja tietää ja lähe Bulgariaan kaffille kattomaan, Ruja sit kertoo faktoja.